Kalite ve Garantiyi 25 Yıllık Tecrübe ile Birleştirdik!

Kalite ve garantiyi 25 yıllık tecrübe ile birleştirdik, Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak tüm tedavilerde ömür boyu destek garantisi sunduk.

Ağız ve diş sağlığına yönelik verdiğimiz tüm hizmetlerimizde kaliteli ve uluslararası standartlara uygunlukla, gelişime ayak uyduran ve tercih edilen bir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Sunduğumuz Hizmetler

Kliniğimizde yalnızca ağız, diş sağlık problemlerinin tedavisi değil, tedavi sonrasında da hastalarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Oral İmplantoloji, Ortodonti, Endodonti (Kanal Tedavisi), Genel Anestezi / Ameliyathane, Oral Diagnoz / Radyoloji, Estetik Diş Hekimliği, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Protez, Konservatif ve Restoratif Diş Hekimliği, Sedasyon, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) ve T.M.E (Çene Eklemi Rahatsızlıkları) gibi alanlarda tedavi süreçlerinin yanı sıra tamamlanma sonrasında da ömür boyu destek garantisi vermeye devam ediyoruz.

25 yıllık deneyim, üstün kalite ve ömür boyu garanti

İstanbul Bakırköy’de 25 yıldır verdiğimiz hizmet kalitemizle sayısız hastaya sağlıklı ve mükemmel gülüşler dağıtmanın gönü rahatlığını yaşıyoruz. Siz de hemen diş hastanemizden online randevu alabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan en uygun şekilde yaralanabilirsiniz. Ağız ve diş tedavilerinde ömür boyu destek garantisinin yanı sıra sağladığımız diğer avantajlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.