All On Four Uygulaması

All On Four uygulaması, hem kısmi dişsizlik durumunda, hem de tam dişsizlikte ideal bir tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkar. Herhangi bir nedenden dolayı meydana gelen dişsizlikte çene kemiği de yükseklik ve genişlik anlamında kayıp yaşar. Bu durumlarda alt çeneye 4, üst çeneye de 4 implant uygulanarak sabit protez yapılır. Bu sabit protez uygulamasına All On Four Uygulaması adı verilir.

All On Four Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Dental implant operasyon süresi daha kısadır. Çene kemiğinin arka kısmına yerleştirilen açılı implantlardan dolayı anatomik oluşumlara herhangi bir zarar verilmemiş olur. Kemik grefti uygulamalarına ihtiyaç duyulmaz. Hem estetik görünüm hem de ideal fonksiyon sağlanmış olur.Daha ileri kemik kayıplarının önüne geçilir. Konuşma ve çiğneme işlevleri iyileştirilir. Hareketli diş protezi tercih etmek istemeyen ya da bulantı refleksi olan hastalar için uygun bir tekniktir.

All On Four Uygulama Sonrası Beslenme

All on four implant uygulama sonrasında dental implantların üzerine sabitlenen geçici diş protezinizi hemen kullanmanız mümkündür. Fakat kemik ve implantların kaynaşma sürecinde diş hekiminizin tavsiye edeceği şekilde beslenmeye dikkat etmelisiniz. 3 aylık iyileşme sürecinde çok sıcak, soğuk, katı, sert ve yapışkan yiyeceklerden kaçınmalısınız.

All On Four Uygulama Fiyatları

All On Four diş tedavisi fiyatları, hastadan hastaya göre değişiklik gösterebilir. Kişiye özel olarak uygulanır. Tedavi fiyatına hekim ancak muayene sonrasında karar verebilir. Hastanın kemik yapısına, farklı tedavilere ihtiyaç duyulup duyulmayacağına, tedavinin süresine göre değişkenlik görülebilir. All On Four Uygulaması ve All On Four Tedavi fiyatları için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.