GÜLÜŞ TASARIMI

Gülüş tasarımı, kişinin beklentisi, yüz anatomisi ve diş hekiminin görüşü doğrultusunda hasta ile birlikte planlanır. Gülüş tasarımının amacı, kişiye doğal, beyaz ve estetik bir görünüm kazandırmaktır. Bu uygulama için Protez Uzmanı, Periodontoloji Uzmanı (Diş Eti Hastalıkları Uzmanı) ve Ortodonti Uzmanı birlikte multidisipliner bir tedavi uygular.

Diş hekimleri, kişinin başta cinsiyeti olmak üzere yüz simetrisini, gülüş genişliğini, yaşını, ağız iç-dışının fotoğraflarını ve röntgenlerini de analiz ettikten sonra tedavi planlamasına karar verir. Güzel, doğal ve estetik bir gülüş tasarımı yüzünüzden yılların yorgunluğunu silip, size yepyeni bir görünüm kazandırır.

Gülüş tasarımı nasıl yapılır?

Ağız içi fotoğraflarınız bilgisayar ekranına aktarılarak filminiz ve özel istekleriniz doğrultusunda sahip olmak istediğiniz gülüş tasarımı elde edilir. Dişlerinizde herhangi bir işleme başlamadan önce diş rengindeki malzemelerle mo-cap adı verilen geçici bir çalışma yapılır.

Mo-cap ile dişlerinize işlem uygulamadan, tedaviniz bittiğinde nasıl bir gülüşle karşılaşacağınızı deneyimlemiş olursunuz.  Herhangi bir sürpriz yaşamamış olursunuz.

Gülüşü etkileyen faktörler nelerdir?

Cinsiyet, yüz şekli, yaş, dudak yapısı, diş etleri ve dişler gülüşü etkiler.

Hangi durumlarda gülüş tasarımı yapılmalı?

Gülüşünüzden memnun değilseniz, gülerken ağzınızı kapatıyorsanız, dişlerinizin şeklinden rahatsızsanız ve dişlerinizin rengini beğenmiyorsanız gülüş tasarımı yaptırabilirsiniz.

Dentadent Bakırköy Diş Kliniği ile iletişime geçerek gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


GÜLÜŞ TASARIMI ile ilgili daha fazla bilgi almak için formu doldurun. Biz sizi arayalım.ONLINE RANDEVURANDEVUNUZU PLANLAYIN

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu hemen planlayabilirsiniz.

HEMEN RANDEVU AL

DOKTORA SORDOKTORUNUZA DANIŞIN

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi ve fiyatları doktorlarımıza sorabilirsiniz.

HEMEN DOKTORA DANIŞ

RÖNTGEN GÖNDERRÖNTGENİNİZİ PAYLAŞIN

Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri için röntgeninizi paylaşabilirsiniz.

HEMEN RÖNTGEN GÖNDER
HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.