Laminate Veneer

Laminate Veneer

Yaprak porselen olarak bilinen laminate veneer uygulaması, dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılan ince porselen bir tabakadır. Laminate Veneer uygulaması ile dişlerin daha beyaz görünmesi ve diş bozukluklarının ortadan kaldırılması sağlanır.

Laminate Veneer nasıl yapılır?

Dişlere doğal bir beyazlık kazandıran laminate veneer işlemi öncesinde hastanın diş yapısı incelenerek dişlerine özel porselen plakalar hazırlanır. Sonrasında diş yüzeyinden çok ince bir tabaka alınarak yerine önceden hazırlanan porselen plakalar yerleştirilir.

İşlem sırasında yapıştırıcı olarak özel bir malzeme kullanıldığından kaplamaların düşmesi ya da herhangi bir nedenden ötürü diş yüzeyinden ayrılması mümkün değildir. Laminate veneer uygulaması, kişinin estetik bir gülüşe sahip olmasını sağlar.

Laminate veneer uygulaması hem lekelenmelere hem de aşınmaya karşı yüksek dirençtedir. Doğru bir ağız bakımı ile uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Dentadent Bakırköy Ağız ve Diş Hastanesi ile iletişime geçerek porselen laminate veneer uygulaması ve laminate fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Laminate Veneer ile ilgili daha fazla bilgi almak için formu doldurun. Biz sizi arayalım.


GÜLÜŞ TASARIMI


ONLINE RANDEVURANDEVUNUZU PLANLAYIN

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu hemen planlayabilirsiniz.

HEMEN RANDEVU AL

DOKTORA SORDOKTORUNUZA DANIŞIN

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi ve fiyatları doktorlarımıza sorabilirsiniz.

HEMEN DOKTORA DANIŞ

RÖNTGEN GÖNDERRÖNTGENİNİZİ PAYLAŞIN

Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri için röntgeninizi paylaşabilirsiniz.

HEMEN RÖNTGEN GÖNDER
HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.