Ücretsiz Diş Muayenesi

Ücretsiz Diş Muayenesi

Diş Muayenesi ,Dentadent Bakırköy diş hastanesi, en iyi diş kliniği, diş hastanesi, en iyi endodontist,Bakırköy Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizde sunduğumuz ücretsiz diş muayene hizmetimiz ile hastalarımızın sağlık problemlerini kolay bir şekilde teşhis edip, uygun diş tedavisine başlamak için en uygun planlamayı oluşturuyoruz.

1995 yılından bu yana modern teknolojiyle donatılmış merkezimizde ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman hekim kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzman hekimlerimiz tarafından konulan teşhis doğrultusunda aşağıdaki alanlarda tedaviler gerçekleştirmekteyiz.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Oral İmplantoloji, Ortodonti, Endodonti (Kanal Tedavisi), Oral Diagnoz / Radyoloji, Estetik Diş Hekimliği, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Protez, Konservatif ve Restoratif Diş Hekimliği, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) ve T.M.E (Çene Eklemi Rahatsızlıkları)…

Siz de ücretsiz diş muayenesi hizmetimizden yararlanabilir, detaylı bilgi almak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.