Estetik Diş Merkezi İstanbul

Estetik diş merkezi olarak da hizmet veren İstanbul Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, on sekiz tedavi odası, ameliyathanesi, hasta gözlem odası, görüntüleme merkezi, çocuk bekleme ve oyun alanlarıyla siz değerli hastalarımıza en iyiyi sunmaya devam etmektedir.

Estetik Diş Hekimliği Hangi Sorunlarla İlgilenir?

Dişlerdeki istenmeyen renk, biçim ve konumları için çözümler üretir. Diş etlerinin görünüş bozukluklarına estetik yaklaşımlar sunar. Diş eksikliklerini implant ya da köprü uygulamaları ile giderir. Aralıklı dişlerin kapatılmasına yönelik tedavi yaklaşımları belirler. Hem diş, diş eti ve dudakların uyumu hem de çene ve yüz hatlarının ilişkisini detaylı şekilde inceleyerek estetik yaklaşımlarda bulunur.

Estetik Diş Kliniğimizde Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Estetik dolgu uygulamaları(İnley-onlay dolgu), porselen laminalar(yaprak kaplamalar), zirkonyum – empress diş kaplama uygulamaları, diş eti estetiği ve gülüş tasarımı uygulamaları için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- Estetik Diş Kliniği

Tüm dünyada tercih edilen son teknolojik cihazlar, alanının uzmanı olan deneyimli hekimler, en uygun fiyat seçenekleri, tüm semtlerden en kolay ulaşım imkânıyla Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde! Estetik diş kliniğimiz siz değerli hastalarımız için hafta sonu dahi hizmet vermeye devam etmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz muayene için sizleri bekliyoruz.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.