Implant kampanya

Implant Kampanya

Diş Implantı, herhangi bir nedenden ötürü kaybedilen ya da eksik olan dişlerin fonksiyonunu ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla, çene kemiğine yerleştirilen diş köküdür. Dental implant uygulaması, diş eksikliklerinin tedavisinde tercih edilen en popüler ve en modern tedavi yöntemidir. Yeni ve teknolojik gelişmelerin ışığında dental implant uygulamaları çok daha kolay, ağrısız ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

implant kaplama, Dentadent Bakırköy diş hastanesi, en iyi diş kliniği, diş hastanesi, en iyi endodontist,

Dental implant, titanyum içerikli bir malzemeden üretilmiş olan vücut dokularına uyumlu yapay diş kökleridir. Steril muayene veya klinik ortamında küçük bir cerrahi operasyonla çene kemiğine yerleştirilir. Hemen hemen 2-3 aylık zaman dilimi içinde çene kemiğine tamamen tutunur. Bu süre zarfında implant, üzerine konacak protezi taşıyacak duruma gelmiş olur.

Dental implant diş tedavisi, diğer diş tedavilerine göre sahip olduğu avantajlar ve uygulamadaki başarı oranıyla tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğer tedavi seçeneklerine göre pahalı bir tedavi metodudur.

Bakırköy Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde uygulanan dental implant uygulamalarımız kampanya kapsamında 400 Euro’dan başlamaktadır. Detaylı dental implant uygulamaları ve dental implant fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.