İstanbul İmplant Tavsiye

İstanbul’da diş implantı yaptırmak isteyen hastalarımız için kliniğimizde dental implant uygulaması yaptıran birkaç hasta deneyimini sizler için derledik.

Özge Uğurlu (Avukat)

İmplantımı 3-4 yıl önce Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde yaptırmıştım. İşlem esnasında lokal anestezi uygulaması yaptıkları için herhangi bir acı ya da ağrı hissetmedim. Kendi dişlerimden çok daha iyi sonuçlar aldım. Kendimi şanslı hissediyorum. Fiyat açısından bakıldığında da pek çok kliniğe göre daha avantajlı.

Sezin Çağıl (Sağlık Çalışanı)

2 dişimde implant var. Bu yıl yaptırdım ve son derece memnun kaldım. Öncelikle bir muayene ile bilgilendirme yapılıyor, sonrasında ölçü aldırıyorsunuz. Operasyonla takıyorlar parçaları ve daha sonrasında da düzenli gidip geliyorsunuz. Sonuç mu? Mükemmel dişler, sağlıklı gülüşler. Dentadent sayesinde mutlulukla gülümsüyorum.

Ömer Somerli (Serbest Çalışan)

İmplant yaptırmadan önce gayet bilinçli bir hasta olarak belirtmeliyim ki, kesinlikle implant yaptırılacak hekimin tecrübesinin ne kadar önemli olduğunun unutulmaması gerekiyor. Diş hekiminin implant konusunda deneyimi az olduğunda komplikasyon riski artabilir. Ben böyle bir sıkıntı yaşamadan en iyi şekilde tedavimi tamamladım. Dentadent’in uzman hekim kadrosuna güvenmenin gönül rahatlığını yaşıyorum.

Erkin Sezer (Müzisyen)

İngiltere’den Türkiye’ye diş implantı tedavisi için geldim. İnternette uzun süren araştırmalarım sonucunda sunduğu ayrıcalıklar için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni tercih ettim. İyi ki de etmişim. Ben hareketli ya da köprü protezleri kullanmayı düşünmüştüm. Ama çene kemiğim uygun olduğu için implant yerleştirilmesine karar verildi. Hiç düşünmeden güvendim. Kliniğe adım atar atmaz bu güveni her anlamda hissediyorsunuz. Eskisinden daha keyifle gülümsüyorum.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.