Diş Tedavilerinizde Ömür Boyu Destek Garantisi

Diş tedavilerinizde ömür boyu destek garantisi, İstanbul Bakırköy Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde… Kaliteli, hijyenik ve modern teknolojiyle donatılmış diş hastanesinde ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman hekim kadrosu ile hizmet verilmektedir.

Ağız ve diş tedavileri tamamlanan her hasta için tedavi sonrası hizmet ve destek ayrıcalığı da son derece önem taşır.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Oral İmplantoloji, Ortodonti, Endodonti (Kanal Tedavisi), Genel Anestezi / Ameliyathane, Oral Diagnoz / Radyoloji, Estetik Diş Hekimliği, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Protez, Konservatif ve Restoratif Diş Hekimliği, Sedasyon, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) ve T.M.E (Çene Eklemi Rahatsızlıkları) alanlarında tedavi sonrasında da ömür boyu destek garantisi vermektedir.

25 yıllık deneyimle ömür boyu destek garantisi

25 yıldır İstanbul Bakırköy’de hizmet veren Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, yılların verdiği tecrübeyle saysız hastaya sağlıklı ve mükemmel gülüşler kazandırmıştır. Siz de online randevu alabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yaralanabilirsiniz.

Üstelik yurtdışından gelen hastalara özel avantajlar sağlanmaktadır. Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, yalnızca tedavi öncesi ve tedavi süresince değil, tedavinin tamamlanması sonrasında da yaşanabilecek her türlü problemde sizlere aynı hizmetin güvencesini verir. Hastaların memnuniyeti her şeyin üzerinde tutulur. Ağız ve diş tedaviniz bittiğinde, seneler geçse dahi yaşayabileceğiniz en ufak bir problem de aynı güveni hissedebilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Ağız ve diş tedavilerinde ömür boyu destek garantisinin yanı sıra sağladığımız diğer avantajlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.