Diş Çekimi Fiyatları 2019

Diş çekimi fiyatları 2019 yılında da, diş çektirmek isteyen birçok hastanın en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Diş çekimi fiyatları öncesinde diş çekimi hakkında kısa bir bilgi verelim. Ağız ve diş tedavilerinde öncelikle daima dişi tedavi etmek, onarmak ve ağızda tutmak amaçlanır. Ancak bazı durumlarda hastanın sağlığını korumak amaçlı ya da tedavi planlaması gereği diş çekilmesi şart olabilir.

Hangi Durumda Diş Çekilir?

Ağızda çürük veya madde kaybı nedeniyle tedavi edilen fakat yine de kurtarılamayan dişler, diş eti iltihabının sebep olduğu sallanan dişler, çarpma ya da travma nedeniyle zarar gören dişler, tedaviyle giderilemeyecek olan kırık dişler, apseli dişler, çapraşıklıktan ötürü sorun yaratan dişler, gömük ve kist oluşumuna meyil veren dişler, ortodontik tedaviye destek amaçlı, herhangi bir sorun yaratmasa da bazı dişlerin çekilmesi gerekebilir.

Diş Çekim Fiyatları 2019

Diş çekimi fiyatları, çekilecek olan diş sayısına göre değişiklik gösterir. İstanbul’un en iyi diş hastanesi Bakırköy Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 200 TL’den başlamaktadır. Diş çekim fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve diş çekimi hakkında aklınıza takılanları sormak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.