Zirkonyum kaplama yaptıranlar 2020

Birçok insanın da bildiği gibi şu dönemlerde popüler olmuş porselenden sonra üretilmiş en sağlıklı metal ve diğer zararlı öğeleri içermeyen kaplama Zirkonyum kaplamadır.


Zirkonyum kaplama alerji yapmaz
Herhangi bir alerjik Reaksiyon sebebiyle alerjik hastalıklara maruz kalan insanların dahi yaptıra bildiği zirkonyum kaplama gerçek dişten daha güzel ve orijinal göründüğü söylenmektedir.

Zirkonyum kaplama yaptıranlar memnun mu?
Zirkonyum kaplama yaptıranlar uzun süre bundan memnun ve mutlu bir şekilde hayatlarını sürdürmektedirler hatta ağızlarında Zirkonyum kaplama olduğunu unutarak sanki orijinal dişleri varmışçasına zirkonyum kaplama dişlerini tam anlamıyla benimseyerek yaşamlarını sürmektedirler.


Zirkonyum kaplama nasıl görünüyor?
2020 yılında artık zirkonyum kaplama dişler tamamen bilgisayar ortamında hazırlandığı için tüm detaylar en ince noktasına kadar gözetilerek üretilir rengi ve şekli tam anlamıyla orijinal bir şekilde sizin dişlerinize benzetilmektedir.


Zirkonyum kaplama yaptırırken acı çeker miyim?
Bazı zirkonyum kaplama yaptıracak olan hastaların bu işlem sırasında ne kadar acı hissedildiğini merak ettiğini biliyoruz. İlk gün doktorunuz işlemlere başlar ve lokal anestezi uygulayarak diş kesimi ağrısız bir şekilde atlatılır. Lokal anestezi sırasında ağzınızda herhangi bir acı hissetmezsiniz sadece doktorunuzun uyguladığı işlemden dolayı bir baskı hissetmeniz muhtemel olabilir. Canınızın yanacağı kısım lokal anestezi öncesi yapılacak olan iğneler olabilir. Bunlarda çok küçük ve kılcal iğnelerdir.


Seçil Akyürek (Bilgisayar Mühendisi)
Dişlerim hakkında önceden beri takıntılarım vardı ancak bir türlü bir uzmana görünerek muayene olmadım. Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi birçok arkadaşım tarafından önerilen bir sağlık merkeziydi. Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin uzman doktorları tarafından muayene edildikten sonra zirkonyum kaplama yaptırmam önerildi. Sorduğum bütün sorulara en ince ayrıntısına kadar cevap verildi. Dost canlısı ve samimi kadrosu bana güven verdiği için zirkonyum kaplama yaptırarak dişlerim ile ilgili sorunlarımı giderdim. Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki benimle ilgilenen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum ve mutlaka Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni tavsiye ediyorum. Arkadaşlarım haklıymış.


Cemil Alptekin (Edebiyat Öğretmeni)
Merhabalar Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine gittiğimden dolayı oldukça mutluyum. Orada gördüğüm ilgiden dolayı tüm personele ve doktor beye teşekkür ediyorum. Şu an dişlerinden çok memnunum. Çok sıkıntılarım vardı ağzımı açıp rahatça konuşamıyordum. Yemek yerken ve tatlı yerken ayrıca soğuk içecekler içerken bayağı sıkıntılar çekiyordum. Ama şu anki kaplamalardan dolayı gayet memnunum rahatım ve gerçekten herkese öneririm.


Suzan Çetin (Mutfak Şefi)
Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile tanışmadan önce insanların nasıl oluyor da hiç tanımadıkları insanlara kendilerini özelliklede böyle önemli bir konuda sağlık konusunda emanet edebiliyorlar şaşırıyordum. Ancak Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile tanıştıktan sonra bu korku ve endişelerim geride kaldı. Oldukça seviyeli ve saygın iletişimleri ile beni kazandılar. İşlerinde uzman oldukları gayet açık ve belli. Zirkonyum kaplama ile ilgili tüm isteklerimi karşıladı göstermiş oldukları hizmet. Eşim için tekrar Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret edeceğiz. Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne teşekkür ediyorum.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.