Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları 2021

Zirkonyum diş kaplama fiyatları 2021 yılında da merak edilen konuların başında geliyor. Zirkonyum diş kaplama, doku dostu olmasıyla bilinir. Sağlam ve doğal bir kaplama çeşidi olduğundan diş hekimi ve hastalar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Zirkonyum Diş Kaplama Hangi Durumlarda Uygulanır?

Zirkonyum diş kaplama uygulaması, diş beyazlatma işlemi sonrasında sonuca ulaşılamayan ileri derecedeki renklenmelerin yanı sıra kalıtsal yapı renklenme problemlerinde de tercih edilir. Ayrık ve aralıklı dişlerde, madde kaybına uğramış dişlerin tedavisinde rahatlıkla uygulanabilir.

Zirkonyum Diş Kaplama Avantajları nedir?

Zirkonyum diş kaplama, ışık geçirgenliğine sahiptir. Dişin kendi dokusuyla uyumlu bir malzemedir. Diş eti çekilmesi gibi problemlere sebep olmaz. Yüzeyi pürüzsüz olduğundan dişlerde plak birikimine neden olmazlar. Düzenli ve rutin kontroller ile zirkonyum diş kaplamalarını çok uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları 2021

Zirkonyum diş kaplama fiyatları 2021 hakkında detaylı bilgi almak için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile telefon ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Zirkonyum diş kaplama fiyatları tek diş uygulaması veya birkaç dişe göre değişiklik göstermektedir.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.