Türkiye Diş Tedavisi

Türkiye diş tedavisi son yıllarda önemli ölçüde popülerlik kazandı. Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika ve İngiltere’nin yanı sıra Amerika ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara Türkiye’de çok özel avantajlar sunulmaya başlandı. Özellikle implant, zirkonyum, diş beyazlatma, estetik diş dolgu, laminate veneer ve kanal tedavisi gibi uygulamalar hastalar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yurtdışı ülkelerinde diş tedavi maliyetlerinin yüksekliği, diş tedavilerinde İstanbul'un tercih edilmesinin başında geliyor.

Türkiye’de diş tedavisi görmek isteyenler için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yurtdışı diş sağlık turizm hizmetimizle çok özel avantajlar sağlıyoruz.

Türkiye diş tedavisi için gelen hastalarımıza sunduğumuz özel avantajlar;

Türkiye'de Diş Tedavi Planlaması

Türkiye’ye gelmeden önce e-mail, canlı görüşme, telefon ya da WhatsApp yoluyla iletişim kurulur. Tüm hastalarımız bulundukları ülkelerde panoramik röntgen çektirerek e-mail ve ya kargo yoluyla bizlere ulaştırabilir. Böylelikle uzman diş hekimlerimiz panoramik röntgeni inceleyerek yapılacak tedavileri planlayacaklardır. Tedavi fiyat bilgisi bu aşamada paylaşılır.

Türkiye'de Diş Tedavi Randevu Kolaylığı

Tedavi planlamasını takiben kliniğimiz tarafından size en uygun tarih için randevu oluşturulur.

Türkiye'de Diş Tedavi Havaalanı Transfer

Yurtdışından tedavi için gelen tüm hastalarımıza özel havaalanı transfer imkânı sağlanır.

Türkiye'de Diş Tedavi Otel ve Konaklama Hizmeti

Anlaşmalı olduğumuz otellerde konaklama imkanı sağlanır. Hastalarımız, Türkiye’de bulundukları ağız ve diş tedavileri boyunca konforlu bir süreç geçirirler.

Türkiye'de Diş Tedavi Gezi ve Rehber Desteği

Hastalarımız hem diş tedavilerini yaptırıp, hem de dinlenmek için anlaşmalı olduğumuz tur şirketleri vasıtasıyla İstanbul bölgesini gezme fırsatı bulmaktadırlar.

Türkiye Diş Tedavisi İletişim

İletişim formumuzdan dilediğiniz soruları yöneltebilir, Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin uzman hekimlerinden detaylı bilgileri alabilirsiniz. Dilerseniz 0 530 263 87 63 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurt Dışı Hasta Sorumlusu Birimimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.