Kanal Tedavisi Fiyatları 2021

Kanal tedavisi fiyatları 2021 yılında da kanal tedavisi yaptırmayı düşünen hastalarımızın merak ettiği soruların başında geliyor. Kısaca kanal tedavisinden bahsedelim;

Kanal Tedavi Süreci

Kanal tedavisi uygulanırken diş ve çevre dokular iyi bir şekilde uyuşturulduğundan dolayı tedavi sırasında hasta herhangi bir ağrı hissedilmez. Kanal tedavisi kısa süren bir işlemdir. Anestezi ve işlemle birlikte toplamda 1 saatte tedavi tamamlanmış oluyor. Eğer dişin özü olan pulpa canlıysa tedavi tek seansta da bitebilir. Eğer ki kök ucunda enfeksiyon gelişmişse ve kanal tedavisi tekrarı yapılırsa dişin durumuna göre seans durumu değişebilir.

Kanal Tedavisine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Çürükler dişin sinirine kadar ilerlediyse, travma nedeniyle dişte kırıklar oluştuysa, ilerlemiş dişeti problemlerinde ve diş hassasiyetinin giderilmesinde kanal tedavisine ihtiyaç duyulur. Özellikle gece yaşanan diş ağrılarında ya da yemek yeme esnasında yaşanan diş ağrısında da kanal tedavisine ihtiyaç duyulabilir.

Kanal Tedavi Fiyatları 2021

Kanal tedavi fiyatları 2021 yılı için diş kök sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kanal Tedavisi Fiyatları 600 TL - 900 TL arasında değişiklik göstermektedir.  Kanal Tedavisi hakkında detaylı bilgi almak için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile telefon ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.