İstanbul'un En İyi Diş Hastanesi

Dentadent Bakırköy diş hastanesi, en iyi diş kliniği, diş hastanesi, en iyi endodontist,

İstanbul ağız ve diş hastanesi Dentadent, sizleri her zaman özgüvenle gülümsetebilmek için Bağdat Caddesi ve Bakırköy şubelerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Çene-eklem rahatsızlıkları, diş çürükleri, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, zirkonyum diş kaplama, diş dolgusu, kanal tedavisi, dental implant uygulamaları, protez ve gülüş tasarımı gibi birçok konuda tedavi imkanı sunan Bakırköy Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; engelli hastaların ve dişçiden korkan çocuk hastaların da diş tedavilerini genel anestezi altında başarıyla gerçekleştiriyor.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; on sekiz tedavi odası, ameliyathanesi, hasta gözlem odası, görüntüleme merkezi, çocuk bekleme ve oyun alanıyla da konforlu bir ortam sağlıyor.

Ağız ve diş sağlığının sürekli korunması açısından erken teşhisin önemli olduğu ve yılda en az iki kez diş hekimine muayene olunması gerektiği unutulmamalıdır.

Bakırköy ve Bağdat Caddesi’nde gülüşlerinize sağlık katmaya devam eden Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, tüm hastalarımız için hem ulaşılabilir hem de güvenilir sağlık hizmetini sunuyor; Avrupa yakasında veya Anadolu yakasında ağız ve diş sağlığı problemi yaşayan hastalara sağlıklı gülüşler dağıtmaya devam ediyor.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; hafta içi çalışanlar, hafta sonu diş ağrısına yakalananlar ve işlerinden dişlerine vakit ayıramayanlar için haftanın 7 günü 23:00’a kadar açıktır. Randevu almak, ağız ve diş sağlığınız ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için Türkiye’nin uzman hekimlerinden oluşan kadromuza ulaşabilirsiniz.

Yurtdışından Gelen Hastalara Uygulanan Ağız ve Diş Tedavileri Aşağıdaki Gibidir;

Türkiye’de ZirkonyumTedavisi

İstanbul Ağız ve Diş Hastanesi Dentadent’te zirkonyum tedavisine başlarken ağız ölçüsü alınır ve kaplama dişler laboratuvar ortamında özel olarak hazırlanır. Sonraki aşamada zirkonyum diş kaplamalar hastanın ağzında prova edilir. Zirkonyum kaplamanın diş eti ile olan uyumu ölçülür. Hastanın diğer dişleri ile olan renk uyumu kontrol edilir ve tüm işlemler 5-10 gün içerisinde tamamlanmış olur.

Türkiye’de İmplant Tedavisi

İstanbul Ağız ve Diş Hastanesi Dentadent’te implant tedavisi cerrahi işlemle gerçekleştirilmektedir. İmplant tedavisinin süresi, yapılacak olan implant sayısına ve hastanın çene kemiğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Cerrahi operasyon sonrasında, implant ile kemiğin bütünleşmesi için 1-3 ay kadar beklenir. İmplant kemikleştikten sonra birkaç seansda da protezler uygulanır. Yurtdışından gelen hastalarımız için operasyon sonrasında protez uygulanana kadar 1-3 aylık zaman dilimini kapsayacak şekilde geçici diş uygulaması yapılabilir.

Türkiye’de Kanal Tedavisi

İstanbul Ağız ve Diş Hastanesi Dentadent’te kanal tedavisi işlemleri kolaylıkla uygulanmaktadır. İşlem süresi hastadan hastaya değişiklik göstermekle birlikte 1 saatte gerçekleştirilmektedir. Dişteki problemin derecesi önemlidir. Bazı durumlarda birkaç seansa ihtiyaç duyulabilir.

Türkiye’de Diş Beyazlatma

İstanbul Ağız ve Diş Hastanesi Dentadent’te diş beyazlatma işlemi kolaylıkla uygulanmaktadır. Yurtdışından diş beyazlatma için Türkiye’ye gelen hastalarımız 2 tip diş beyazlatma işlemlerinden birini tercih edebilirler.

Ofis Tipi Diş Beyazlatma

Beyazlatıcı ilacın diş hekimi tarafından dişlerin üzerine sürülmesi ve özel bir alet yardımıyla, 15 dakika ışınlanarak sertleştirilmesi işlemiyle uygulanır. Klinikte yapılan diş beyazlatma işleminde diş beyazlatma çok daha hızlı olur. Hekim tarafından uygulandığı için kalıcılığı daha uzundur.

Ev Tipi Diş Beyazlatma

Hastaya özel hazırlanan plak ve beyazlatıcı ajan içeren tüplerle uygulanır. İşlemi hasta, hekimin önerdiği zaman içerisinde uygular.

Türkiye’de diş tedavisi yaptırmak için aşağıdaki adımlar uygulanır;

  • Türkiye’ye gelmeden önce e-mail, canlı görüşme, telefon ya da WhatsApp yoluyla iletişim kurulur. Hastalar, panoramik röntgenlerini e-mail veya whatsapp yoluyla bizlere ulaştırabilir.
  • Tedavi planlaması için uygun randevu oluşturulur.
  • Yurtdışından ağız ve diş tedavisi için gelen tüm hastalarımıza havaalanı transfer imkânı sağlanır.
  • Anlaşmalı olduğumuz otellerde konaklama imkânı sağlanır.
  • Anlaşmalı olduğumuz tur şirketleri vasıtasıyla diş tedavisini yaptırmaya gelen hastalarımız, İstanbul bölgesini gezme fırsatı bulurlar.

Türkiye Diş Tedavisi İletişim

İletişim formumuzdan dilediğiniz soruları yöneltebilir, Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin uzman hekimlerinden detaylı bilgileri alabilirsiniz. Dilerseniz 0 530 263 87 63 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurt Dışı Hasta Sorumlusu Birimimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.