İmplant Yaptıranların Yorumları 2018

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde implant tedavisi yaptıran hastaların deneyimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. İmplant uygulamaları, implant tedavi süreci ve implant tedavi fiyatları hakkında merak ettiğiniz her türlü sorunuz için uzman hekim kadromuzla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, size bir WhatsApp hattı kadar yakınız. İmplant uygulaması Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde çok kolay…

Özge Karadağ (Özel Bir Bankada Genel Müdür)

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde implant uygulaması yaptıralı yaklaşık olarak 1 ay oldu. Uzun bir diş hastanesi araştırması sonucunda kendilerini buldum. O kadar sıcaklar ki… WhatsApp hattı üzerinden Gönül Hanım ile iletişime geçtim. Namık Bey başta olmak üzere uzman diş hekimlerinden tutun da, tüm çalışanlarına kadar sıcak bir karşılama ile tedavi sürecim başladı. İmplant tedavisinde korkulacak hiçbir şey yok. Diş çekiminden kolay diyebilirim. Kendinizi güvende hissetmeniz son derece önemli. Belki de bu yüzden bu kadar rahat atlattım. Operasyon sırasında herhangi bir şey hissetmiyorsunuz. Ne ağrı, ne bir şişlik… Günlük hayatıma kısa sürede döndüm. Herkese tavsiye ediyorum.

Burak Aksoylu (Öğretim Görevlisi)

Konu ağız ve diş sağlığı olunca ister istemez korkuyorsunuz. Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine geldiğinizde ise bu korkuların yersiz olduğunu anlıyorsunuz. Yurt dışında da yaşasanız kendinizi Türk hekimlerine emanet etmek istiyorsunuz. Dentadent ile yollarımız 3 ay öncesinde kesişti. Diş Sağlığı Turizmi için arayışa girdiğimde kendileriyle iletişime geçtim. Havaalanından karşılandım, otelime yerleştirildim. Muazzam bir hizmet var. Mesleğim gereği endişelerim vardı. Neticede işimiz konuşmak ve anlatmak. 3 ay önce aynı anda 3 dişim çekildi. Yerine implant uygulaması yapıldı. Dr. Dt. Namık Kemal Ayhan ve uzman kadrosuna ne kadar teşekkür etsem az. İmplant tedavi süreci korkulduğu gibi bir şey değilmiş. Üstelik implant fiyatları yurtdışı ile kıyaslandığında aşırı uygun. İmplant markası da önemli. Kaliteye dair ne varsa Dentadent’te. Tedaviye karar verdiğinizde mutlaka görüşmelisiniz.

Seren Sayar (Kimya Mühendisi)

Benim gibi diş hekiminden korkanlar için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tam bir motivasyon üssü. Ağlaya ağlaya karar verdiğim implant tedavim sayelerinde sorunsuz geçti. İmplanttan korkanlar için sedasyon ve genel anestezi gibi tedavi seçenekleri sunuyorlar. 5 sene çok yakın bir arkadaşım burada tüm dişlerine implant yaptırmıştı ve hiçbir problemi yaşamamıştı. Kendisinin önerisiyle yola koyuldum. Zaten İstanbul'da implant için verilen fiyatlara da baktığınızda kalite ve hizmet açısından kesinlikle tereddüt etmemeniz gerekiyor. Dr. Dt. Cevdet Utku ile implant tedavime başladık. İlk gün buz tedavisi uyguladım şişme ve morluk gibi sorunlar olmasın diye. Ben hiç bu kadar ağrısız ve kolay olacağını düşünmüyordum. Doktorumun verdiği normal ağrı kesici ile süreci atlattım. Şimdi özgürce gülümsemenin tadını çıkartıyorum. Teşekkürler Dentadent…

Mehmet Öztürk (İç Mimar)

İmplant yaptırmaya karar verdiğimde Avrupa Yakasında iyi bir diş hastanesi arayışına girmiştim. Çevremde daha önce deneyimleyen 2-3 dostumun tavsiyesi ile Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile iletişime geçtim. WhatsApp üzerinden destek sağlayan Gönül Hanım sayesinde randevulaştık. 6 ay önce sağ üst azı dişimin olduğu bölgeye implant uygulaması yapıldı. Kendi dişim kadar doğal bir görünüme ve işleve sahip. İmplant uygulamasında iyi bir diş hekimine denk gelmek çok önemli. Ben şanslı olanlardandım ki Dr. Dt. Namık Kemal Ayhan ile tedavimi tamamladım. Yalnızca Namık Bey mi? Klinikteki her hekim kendi alanının uzmanlarından oluşuyor. Son derece ilgili ve hassas bir yaklaşım söz konusu.

Eda Tekalp (Öğretmen)

İmplant mı köprü tedavisi mi derken tam da arada kaldığım bir dönemde dişlerimi Dentadent kurtardı. Dentadent ve ekibine minnettarım. Hemen diş çekmeye yanaşmıyorlar. Eğer diş kökünüz sağlam ve kurtarılabilecek aşamadaysa kökü çekmeden içine implant uygulaması yapıyorlar. Son derece dinamik, genç ve becerikli bir ekibe sahipler. Her tedavide olduğu gibi implant uygulamasında da hekimin kabiliyeti çok önemli gerçekten. İyi ki tercih etmişim. İçeriye girdiğiniz andan itibaren güleryüzlü ve sempatik bir karşılama bekliyor sizi. 2 dişime implant yaptırdım. Ortalama 2 ay kadar sürdü. Fiyatları ortalama civarda ve gayet bütçe dostu. Şimdi mutlulukla gülümsüyorum.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.