İmplant Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

İmplant seçerken nelere dikkat etmeli, implant seçimi tedavi sürecini ve sonrasını nasıl etkiler? Gibi önemli sorular tedavi olacak olan her hasta için önemlidir.

İmplant yaptırmadan önce hekim seçimine dikkat edilmelidir. Dental implant uygulaması yapacak hekimin konusunda bilgili, becerikli ve daha öncesinde bir çok vakasının olması gereklidir.

2. önemli husus ise hekimin kullanmış olduğu implant markasıdır. Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde aşağıdaki markaları tercih etmekteyiz;

En İyi İmplant Markaları Seçimi

En iyi implant markalarını tercih etmek neden önemlidir ve en iyi implant markaları nelerdir? tarzındaki sorular, implant yaptırmayı düşünen hastalar için merak konusu… İmplant tedavisi yaptırmak isteyen her hasta, implant dişlerini senelerce ya da uzun ömürlü şekilde kullanmak istemektedir. Dünyada birçok ülkedeki diş kliniklerinde kullanılan ve tercih edilen binlerce implant markaları var. Türkiye İstanbul Bakırköy Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kliniğimizde kullandığımız implant markaları hakkında kısa bilgileri sizinle paylaşmak isteriz.

Dünyaca bilinen ve birçok diş hekimlerince tercih edilen 3 büyük markaya kliniğimizde yer veriyoruz.

Bego rsx

“BEGO Implantları” üstün Alman teknolojisine sahiptir. Bego implant doku dostudur, yenilikçi yüzeyi ile diş hekimlerinin başlıca tercihi olmaya devam ediyor. Bego rsx implant uygulaması ve Astra implant fiyatları 2019 için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Astra

İsveç menşeili olan Astra, uzun dönemdir Türkiye’de tercih edilen implant markalarındandır. Başta Avrupa olmak üzere ülkemizde de diş hekimlerimiz tarafından gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Astra premium implant sınıfında yer alır. Astra implant uygulaması ve Astra implant fiyatları 2019 için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satrauman ITI

Satrauman ITI, İsviçre menşeilidir. Başarılı implant markaları arasında yer alan Satrauman ITI, geliştirilen patentleri sayesinde tüm dünyada geçerliliğini ispatlamıştır. Hastaların kemik durumlarına göre dahi alternatif seçeneklere sahip olan Satrauman ITI, estetiklik ve sağlamlık açısından kalitelidir. Satrauman ITI implant uygulaması ve Satrauman ITI implant fiyatları 2019 için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İmplant tedavi planlaması 3. önemli husustur.

İmplant tedavi planlaması

Dental implant uygulaması öncesinde özel tomografiler çekilir ve bütün çene bilgisayar ortamında aktarılır. Böylelikle nerede ne kadar kemik olduğunu, hangi damar ve sinirin nereden geçtiğini 3 boyutlu olarak deneyimleme şansına erişilmiş olur.

En iyi implant markası fiyatları

İmplant Markaları fiyatları Klniğimizde kampanya kapsamında 399 Euro’dan başlar. Satrauman ITI, Astra ve Bego rsx implant fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hekimlerimiz, ücretsiz muayene ve ön görüşme sonrasında size uygun implant markasını önereceklerdir.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.