İmplant Fiyatları

İmplant uygulamasına karar veren ve dişlerindeki eksiklikten yakınan her hasta, implant fiyatlarını araştırdığında klinikten kliniğe göre değişen farklı fiyatlarla karşılaşabilir. Bu durum olasıdır. İmplant fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır.

Hekimlerin başarısı, implantın markası, kliniğin temizliği, yardımcı asistanların bilgisi, kullanılan ünite ve malzemenin kalitesi, hijyen şartları gibi maddeler hem implant fiyatlarına etki eder, hem de implant tedavisinin başarılı şekilde sonuçlanması için önemli rol oynar.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde implant fiyatları 349 € şeklindedir. Dental implant fiyatları, implant diş uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak ve muayene hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir; uzman hekimlerimize implant hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

İmplant Fiyatları Hakkında Kısa Kısa

İmplant Fiyatları SGK

‘İmplant Ücretini SGK Karşılıyormu?’ konusu her hastanın merak ettiği soruların başında geliyor. İmplant tedavisini SGK karşılamamaktadır.

İmplant Fiyatları ve Tedaviyi Uygulayan Ekip

İmplant tedavisi esnasında en uygun cerrahi prosedürün uygulanabilmesi ve tedavi sürecinin başarıyla sonuçlandırılabilmesi için mutlaka profesyonel ve tecrübeli bir ekip gerekir. Ekibin uzmanlığı ve kaç kişiden oluştuğu fiyata etki eder.

İmplant Fiyatları ve Kullanılan İmplant Vidasının Markası

Dental implant sektöründeki rekabet her geçen gün hızla artmaktadır. İsveç, Almanya ve Amerika’da üretilen A Plus implant üreticisi markaların yanı sıra Çin, Kore ve Pakistan gibi ülkelerde üretilen çok hesaplı implant üreticisi olan markalar da vardır. Kliniğin ve hekimin tercih ettiği malzemeler fiyata direkt etki eder.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.