Diş Beyazlatma Ücretleri 2022

Diş beyazlatma ücretleri 2022 yılı beraberinde değişmiştir. Diş sağlığı her insan için önemli yer tuttuğu gibi karşı tarafla iletişim kurarken istenmeyen çirkin görünüm sebebiyle rahatsızlık oluşturabilir. Diş hekimliğinde uygulanmakta olan tekniklerin yanı sıra market ve benzeri şekilde beyazlatma ürünleriyle de çeşitli metotlar vardır. Fakat ikinci belirtilen durum fazla önerilmez. Hekim kapsamında uygulanan diş beyazlatma teknikleri ise şu şekilde belirtilir.

  • Ağartma (bleaching): Hızlı sonuç veren ve karbamid peroksit ve hidrojen peroksit kullanılarak yapılması
  • Aparat (tray) uygulaması: Kişiye özel hazırlanan ürünün ev ortamında 30 dakika ile 1 saat süreyle takılı tutularak beyazlatma sağlaması

Sararma ya da kahverengi görünüme doğru ilerleyen durum insanın hem kendisinde hem de etrafında sorun oluşturmaya başlar. Dişlerin estetik açıdan sağlıklı ve güzel görünüme ulaşması için yapılan işlem rengini beyazlatma veya beyaza yakınlaştırma olduğu bilinmektedir. Profesyonel şekilde yapılabilmesi için diş hekimleri tarafından yapılması gereken diş beyazlatma ücretleri 2022 yılında klinik ve uzman hekim farkıyla değişebilmektedir.

Lazerle Diş Beyazlatma 2.280 TL
Ev tipi Diş Beyazlatma Ücreti 900 TL’dir.

Diş Beyazlatma hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.