Diş Beyazlatma Fiyatları 2019

Diş Beyazlatma fiyatları 2019, bu yıl da diş beyazlatmak isteyen hastalarımızın en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Diş beyazlatma fiyatları öncesinde diş beyazlatma uygulamalarını daha yakından tanıyalım.

Diş Beyazlatma Çeşitleri (Bleaching Çeşitleri)

Diş beyazlatmak isteyen hastalarımız için 2 ayrı tedavi alternatifi bulunuyor. Ofis tipi diş beyazlatma (Klinik tipi diş beyazlatma) ve ev tipi diş beyazlatma

Ofis Tipi Diş Beyazlatma – Ofis Tipi Diş Beyazlatma Fiyatları

Ofis tipi diş beyazlatma işlemine başlarken kalıcılığı sağlayabilmek adına ilk önce diş taşı temizliği yapılır. Sonrasında diş beyazlatma işlemine geçilir. Uygulama öncesi diş rengi seçilerek dişlere diş eti koruyucusu sürülür. Sonrasında dişin beyazlatılmasını sağlayan jelin dişlere sürülmesiyle süreç devam eder. Jel bir süre dişlerde bekletilir. Sonrasında temizlenir ve dişin istenilen renge gelip gelmediği kontrol edilir. Gerekli görüldüğü takdirde seanslar tekrarlanır. Ofis tipi diş beyazlatma fiyatı 2019 yılında 1.200 TL’dir. Ofis tipi diş beyazlatma uygulamaları ve fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Tipi Diş Beyazlatma – Ev Tipi Diş Beyazlatma Fiyatları

Ev tipi diş beyazlatma işleminde diş hekimi, hastanın alt ve üst çenelerinin ölçüsünü alır ve kişiye özel diş beyazlatma plağı hazırlar. İstenilen diş rengine göre diş beyazlatıcı jel verilir. Belirlenen zaman dilimi içerisinde plakların içerisine jel sürülür ve dişlere takılır. Genellikle geceleri takılır. Devamlı şekilde 3 hafta boyunca kullanıldığında başarılı sonuçlar alınabilir. Ev tipi diş beyazlatma fiyatı 2019 yılında 580 TL’dir. Ev tipi diş beyazlatma uygulamaları ve fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Diş Beyazlatma

İstanbul diş beyazlatma, Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde, alanında uzman hekimler tarafından gerçekleştirilir. Hem İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy’de, hem de Anadolu Yakası Bağdat Caddesi’nde yer alan şubeleriyle, diş renginden memnun olmayan kişilere mükemmel çözümler sağlamaktadır. İstanbul diş beyazlatma merkezi Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı kliniğinde ister ofis tipi diş beyazlatma uygulaması, isterseniz ev tipi diş beyazlatma uygulaması seçeneklerinden birini uygulatabilirsiniz. Bembeyaz gülüşlere Dentadent sayesinde kavuşun. İstanbul’un en iyi diş beyazlatma uygulaması yapan diş hastanesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’da Diş Beyazlatma Yaptıranlar

Ege Metin (İş Adamı)

İstanbul’da diş beyazlatma merkezi ararken Dentadent ile kesişmişti yollarım. Yaklaşık 3 sene oldu ve şükürler olsun bembeyaz dişlere sahibim. İki seansta tamamlanmıştı. Hekimimin önerisi doğrultusunda hemen hemen 15 gün boyunca asitli içecekler tüketmedim. İyi ki beyazlatma uygulaması yaptırmışım.

Sezen Gülsoy (İç Mimar)

İstanbul’da diş beyazlatma yaptırmak isteyenler hiç düşünmeden Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini tercih edebilirler. Uygun fiyata beyazlattığım dişlerimle sürekli gülücükler saçmaya devam ediyorum. 1 yıl oldu ve gerçekten çok mutluyum. Önce ofis tipi diş beyazlatma uygulaması yaptırdım. Sonrasında da ev tipi diş beyazlatma işlemiyle süreci desteklemeye devam ettim. Sonuç bembeyaz dişler. Teşekkürler Dentadent!

Nesrin Çetiner (Ev Hanımı)

Diş beyazlatma işlemi için İstanbul’da en doğru adres Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi! Ofis ipi bleaching yaptırdım. İnanılmaz memnunum. Hemen eskiye dönmemesi ve hala ilk günkü gibi beyazlığını koruması muhteşem.

İstanbul Diş Beyazlatma Fiyatları

İstanbul ofis tipi diş beyazlatma fiyatı 2019 yılında Dentadent Diş Hastanesi’nde 1.200 TL’dir. Ofis tipi diş beyazlatma uygulamaları ve fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ev tipi diş beyazlatma fiyatı 2019 yılında Dentadent Diş Hastanesi’nde 580 TL’dir. Ev tipi diş beyazlatma uygulamaları ve fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.