Dentadent Diş Hastanesi
Dentadent

IMPLANT UYGULAMASI İLE SİZ DE MÜKEMMEL GÜLÜŞLERE SAHİP OLABİLİRSİNİZ!

DETAYLI BİLGİ
Dentadent

DİLEDİĞİNİZ GÜLÜMSEMEYE, “KİŞİYE ÖZEL GÜLÜŞ TASARIMI” İLE KAVUŞUN...

DETAYLI BİLGİ
Dentadent

HAYATTA BIRAKACAĞINIZ EN GÜZEL İZ, BEMBEYAZ GÜLÜŞLERİNİZ!

Bembeyaz, estetik ve doğal dişlerle gülüşleriniz kusursuz olacak.

DETAYLI BİLGİ
Dentadent
Dentadent

GÜNDÜZ GELEMEYENLER İÇİN GECE GEÇ SAATE KADAR AÇIĞIZ…

Mesai saatinden sonra ortaya çıkan ağız ve diş sağlığı problemleriniz için geç saate kadar hizmetinizdeyiz.

DETAYLI BİLGİ
Dentadent

GENEL ANESTEZİ İLE DİŞ HEKİMİ FOBİSİNE SON!

İleri derecede diş hekimi korkusu yaşayan hastalarımızın diş tedavileri sorunsuz gerçekleştirilir.

DETAYLI BİLGİ
Dentadent

"ENGELLİ HASTALARIMIZA ÖZEL" GENEL ANESTEZİ ALTINDA DİŞ TEDAVİLERİ

Engelli hastaların tedavileri lokal anestezi altında ya da sedasyon desteği ile yapılır.

DETAYLI BİLGİ

RÖNTGEN GÖNDERRÖNTGENİNİZİ PAYLAŞIN

Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri için röntgeninizi paylaşabilirsiniz.

HEMEN RÖNTGEN GÖNDER

DOKTORA SORDOKTORUNUZA DANIŞIN

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi ve fiyatları doktorlarımıza sorabilirsiniz.

HEMEN DOKTORA DANIŞ

ONLINE RANDEVURANDEVUNUZU PLANLAYIN

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu hemen planlayabilirsiniz.

HEMEN RANDEVU AL

AĞIZ VE DİŞ SAĞILIĞINIZA ÖZEL TEDAVİ SEÇENEKLERİMİZ

Porselen Diş Kaplama Nedir, Kimlere Uygulanır?

Porselen diş kaplama, porselenden elde edilen ve orijinal diş yüzeyini kaplamak üzere üretilen bir diş kaplama tekniğidir. Porselen diş, dişlerde meydana gelen estetik kaygıları gidermek ve kişilere daha kaliteli gülüş elde etmelerini sağlamak için gerçekleştirilen, dişlerin üst kısımlarına yerleştirilen porselen yapraklardan oluşan bir tedavi yöntemidir.

Dental Implant Uygulaması Hangi Durumlarda Yapılır?

Ağzında diş eksikliği bulunan kişiler, estetik açıdan olumsuz bir görünümün yanı sıra işlevsel olarak çiğneme gibi fonksiyonları da yerine getiremezler. Diş eksikliğinden dolayı ağız kapanışı da değişir ve çene ekleminde büyük sorunları meydana getirebilir. Psikolojik açıdan özgüven eksikliği yaşanmasına neden olur.

En İyi Diş Hastanesi

En iyi diş hastanesi arayan bir hasta için öncelikli kriter, alacağı hizmetten duyacağı memnuniyettir. Hastayı ağız ve diş tedavisi için doğru yönlendiren diş kliniği her zaman hastaların öncelikli tercihidir.

Diş Çekimi Fiyatları 2018

Diş çektirmek isteyen birçok hastanın en çok merak ettiği konu diş çekim fiyatlarıdır. Ağız ve diş tedavilerinde dişi çekmek yerine dişi tedavi etmek ve ağızda tutmak hedeflenir.

Diş Eti Hastalıkları Nelerdir? Nasıl Anlaşılır?

Diş eti hastalıklarının en temel belirtisi diş etlerinde kanamaların olmasıdır. Sağlıklı olan bir diş etinde kanama olmaz. Diş etinde şişme veya kızarma meydana geliyorsa diş etiniz sağlıksız olabilir

İmplant Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dişsizlik problemi yaşayanlar ve çenede kemik sorunu olanlar için en trend uygulama dental implant… Kaliteli malzeme ve iyi bir diş hekimi ile yapılmış implant uygulaması tıpkı kendi dişiniz kadar doğal sonuçlar veriyor. Doğru bir şekilde uygulandığında ömür boyu ağızda kalabiliyor.

Ortodonti Tedavisine Ne Zaman Başlanmalıdır?

Ortodontik tedaviye ne zaman başlanmalı? sorusu her ebeveynin merak ettiği konuların başında gelir. Bazı çocuklarda ortodontik sorunlar erken yaşta ortaya çıkabilir. Anne ve babalar ise ortodonti tedavisine ne zaman başlanması gerektiği konusunda kararsızlık yaşayabilirler.

Türkiye Diş Tedavisi

Türkiye diş tedavisi son yıllarda önemli ölçüde popülerlik kazandı. Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika ve İngiltere’nin yanı sıra Amerika ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara Türkiye’de çok özel avantajlar sunulmaya başlandı.

İstanbul’da En İyi Implant Merkezi

İstanbul’da en iyi implant merkezi olan Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, implant cerrahisi alanındaki uzman diş hekimi kadrosuyla hastalarına hizmet vermektedir.

İmplant Yaptıranların Yorumları 2018

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde implant tedavisi yaptıran hastaların deneyimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Başarısız Implant Çözümü

Başarısız implant uygulamalarından dolayı bazı hastalar sorun yaşayabiliyor. Implant uygulamalarında iyi bir hekim seçimi ve tedavi planlanması başarıyı artırıyor.

İmplant Fiyatları

İmplant uygulamasına karar veren ve dişlerindeki eksiklikten yakınan her hasta, implant fiyatlarını araştırdığında klinikten kliniğe göre değişen farklı fiyatlarla karşılaşabilir. Bu durum olasıdır.

Kimler Implant Tedavisi Yaptırabilir, Kimler Yaptıramaz?

Ağız ve diş tedavilerinin en popüler tekniklerinden olan implant uygulaması, tek diş kaybı, birden fazla diş ve bütün dişlerin eksikliği gibi durumlarda tercih edilir. Çene kemiğine uygulanan implant, titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir.

Implant Hakkında En Sık Sorulan Sorular

Diş implantları; çeşitli nedenlerle kaybedilmiş dişleri yerine koymak için çene kemiğine yerleştirilen, doğal bir diş gibi görünen ve hissettiren, titanyumdan üretilmiş yapay diş köklerinin genel adıdır.

İmplant Nedir?

İmplant, eksik olan dişlerin yerine yapılan, çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek oluşturması amacıyla uygulanan yapay diş kökleridir.

Diş beyazlatma Hakkında Merak Ettikleriniz

Dişler zamanla yiyecek, içecek ve sigara tüketimi gibi nedenlerle beyazlıklarını kaybederek renk değiştirebilirler. Bu problemi düzeltmek için diş beyazlatma işlemi uygulanabilir

Kırılan Porselenlere Elvada

Monolitik zirkonyum bir çeşit monoblok (yekpare) zirkonyumdur. Bu zirkonyum üzerine porselen konmadan ama sanki porselen varmışçasına renklendirilip, makyajlanıp son derece doğal ve estetik görünümlü çok yüksek kırılma dayanımı olan kuronlar üretilebiliyor.

İmplant Yaptıranlar Diş Teli Takabilir Mi?

Önceden implant yaptıranlar sonrasında diş teli takabilir. Fakat daha başarılı sonuç alınabilmesi için ortodontik tedavinin ilk önce yapılması gerekir.

Çocuk Diş Hastanesi

Pedodonti yani diğer adıyla Çocuk Diş Hekimliği 0-14 yaş aralığında yer alan çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını korumanın yanı sıra meydana gelen problemleri tedavi etmeyi amaçlar.

Diş Sağlığı Turizmi

Sağlık Turizminde İstanbul’un en iyi diş hastanesi olarak bizleri tercih eden ve yurt dışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimize daha çok implant uygulaması, zirkonyum tedavileri, porselen ve kuron köprü tedavileri, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı konularında hizmet vermektedir.

Kanal Tedavisi İstanbul

Kanal tedavisi dişin pulpası iltihaplanıp zarar gördüğünde uygulanan bir işlemdir. Dişin gördüğü en önemli hasar, çürüyerek işlevini yitirmesidir

İstanbul'un En İyi Diş Hastanesi

İstanbul’un en iyi diş hastanesi olmayı misyon edinen Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığının birçok önemli alanında hizmet vermektedir.

Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum Kaplama; Doku dostu Zirkonyum estetik, sağlamlık ve doğallık gibi konularda en yüksek kaliteye sahip bir alaşım olduğu için diş hekimleri tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Ağız Kokusu Neden Olur, Nasıl Tedavi Edilir?

Ağız kokusu, ağızda bulunan bakteriler nedeniyle meydana gelen ve sosyal hayatı da etkileyen can sıkıcı bir problemdir.

Diş Gıcırdatması ve Diş Sıkması (Bruksizm)

Günlük hayatta yaşanılan her problemle birlikte stres kaçınılmaz bir gerçektir. Stres, her kişide farklı reaksiyonlara neden olabilir.

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi acıtır mı? Kanal tedavisi ne kadar sürer ? Kanal tedavisi nasıl yapılır? Kanal tedavisi süresi? Kanal tedavisi yapılırken ağrı hisseder miyim?Kanal tedavisini kim yapar?

Diş implant fiyatları

Çene kemiğine vidalanarak yapılan yapay diş köküne dental implant denir. Dental implant, bir dişin temelini oluşturan önemli bir uygulamadır. Neredeyse normal bir dişin kökü kadar doğal bir fonksiyon üstlenir.

Implant kampanya

Diş Implantı, herhangi bir nedenden ötürü kaybedilen ya da eksik olan dişlerin fonksiyonunu ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla, çene kemiğine yerleştirilen diş köküdür.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, diş ve diş etleri üzerine yapılan çeşitli uygulamalarla kaybedilmiş veya ihtiyaç duyulan estetik görüntüyü kazandıran branştır.

Porselen Diş Kaplama Nedir, Kimlere Uygulanır?

Porselen diş kaplama, porselenden elde edilen ve orijinal diş yüzeyini kaplamak üzere üretilen bir diş kaplama tekniğidir. Porselen diş, dişlerde meydana gelen estetik kaygıları gidermek ve kişilere daha kaliteli gülüş elde etmelerini sağlamak için gerçekleştirilen, dişlerin üst kısımlarına yerleştirilen porselen yapraklardan oluşan bir tedavi yöntemidir.

Dental Implant Uygulaması Hangi Durumlarda Yapılır?

Ağzında diş eksikliği bulunan kişiler, estetik açıdan olumsuz bir görünümün yanı sıra işlevsel olarak çiğneme gibi fonksiyonları da yerine getiremezler. Diş eksikliğinden dolayı ağız kapanışı da değişir ve çene ekleminde büyük sorunları meydana getirebilir. Psikolojik açıdan özgüven eksikliği yaşanmasına neden olur.

Çene Kemiği Tedavisi ve Sonrası

Ağız bakımı eğer gerektiği gibi uygulanmazsa, diş etlerinde kanamayla birlikte iltihap meydana gelir. Basit gibi görünen dişeti iltihabı, tedavi edilmediği takdirde dişlerin etrafını saran kemik dokusunu etkiler. Zamanla çene kemiğinin şekil değiştirmesine neden olur ve günden güne erimesine yol açar.

Gizlenmiş Tellerle Özgür Gülüşler

“Mükemmel bir gülüş” kişinin yüz simetrisini düzelttiği gibi genel görünüşünün iyileştirilmesinde de etkilidir. Hastalar düzgün dişlere ve mükemmel bir gülüşe sahip olmak istemelerine rağmen çoğu zaman sonuca ulaşmalarını sağlayacak olan telleri, estetik kaygılarından dolayı taktırmak istemezler. Estetik kaygıları yüksek olan hasta grupları için geleneksel braketlere en iyi alternatif lingual braketlerdir.

Aralıklı Diş

Aralıklı diş veya ayrık diş olarak bilinen Diastema, kişide bazı olumsuz etkilere neden olur. Günümüzde ağız ve diş sağlığındaki teknolojik gelişmeler sayesinde ayrık dişler oldukça kolay şekilde tedavi edilebilir.

En İyi Diş Hastanesi

En iyi diş hastanesi arayan bir hasta için öncelikli kriter, alacağı hizmetten duyacağı memnuniyettir. Hastayı ağız ve diş tedavisi için doğru yönlendiren diş kliniği her zaman hastaların öncelikli tercihidir.

Diş Çekimi Fiyatları 2018

Diş çektirmek isteyen birçok hastanın en çok merak ettiği konu diş çekim fiyatlarıdır. Ağız ve diş tedavilerinde dişi çekmek yerine dişi tedavi etmek ve ağızda tutmak hedeflenir.

Diş Eti Hastalıkları Nelerdir? Nasıl Anlaşılır?

Diş eti hastalıklarının en temel belirtisi diş etlerinde kanamaların olmasıdır. Sağlıklı olan bir diş etinde kanama olmaz. Diş etinde şişme veya kızarma meydana geliyorsa diş etiniz sağlıksız olabilir

İmplant Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dişsizlik problemi yaşayanlar ve çenede kemik sorunu olanlar için en trend uygulama dental implant… Kaliteli malzeme ve iyi bir diş hekimi ile yapılmış implant uygulaması tıpkı kendi dişiniz kadar doğal sonuçlar veriyor. Doğru bir şekilde uygulandığında ömür boyu ağızda kalabiliyor.

Diş Taşı Temizliği Hakkında Merak Ettikleriniz

Diş taşı dişlerin en sevimsiz düşmanlarıdır. Dişler fırçalanmadığında besinler tükrükteki minerallerle birleşerek bir süre sonra dişlerde birikir ve diş etleri etrafında kireç tabakası meydana getirirler. Biriken besin artıkları ile birlikte diş taşı adı verilen tartarlar oluşur ve temizlenmediğinde dişlere kaybetmeye kadar gider.

Ortodonti Tedavisine Ne Zaman Başlanmalıdır?

Ortodontik tedaviye ne zaman başlanmalı? sorusu her ebeveynin merak ettiği konuların başında gelir. Bazı çocuklarda ortodontik sorunlar erken yaşta ortaya çıkabilir. Anne ve babalar ise ortodonti tedavisine ne zaman başlanması gerektiği konusunda kararsızlık yaşayabilirler.

Türkiye Diş Tedavisi

Türkiye diş tedavisi son yıllarda önemli ölçüde popülerlik kazandı. Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika ve İngiltere’nin yanı sıra Amerika ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara Türkiye’de çok özel avantajlar sunulmaya başlandı.

İstanbul’da En İyi Implant Merkezi

İstanbul’da en iyi implant merkezi olan Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, implant cerrahisi alanındaki uzman diş hekimi kadrosuyla hastalarına hizmet vermektedir.

Diş Dolgu Fiyatları 2018

Diş dolgu fiyatları ne kadar? Dolgu tedavisi nedir ve nasıl yapılır? Estetik dolgu nedir? 2018 yılında dolgu fiyatları neye göre değişti? gibi sorularının cevaplarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İmplant Yaptıranların Yorumları 2018

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde implant tedavisi yaptıran hastaların deneyimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Başarısız Implant Çözümü

Başarısız implant uygulamalarından dolayı bazı hastalar sorun yaşayabiliyor. Implant uygulamalarında iyi bir hekim seçimi ve tedavi planlanması başarıyı artırıyor.

İmplant Fiyatları

İmplant uygulamasına karar veren ve dişlerindeki eksiklikten yakınan her hasta, implant fiyatlarını araştırdığında klinikten kliniğe göre değişen farklı fiyatlarla karşılaşabilir. Bu durum olasıdır.

Bilinçli Sedasyon ile Korkusuz Tedavi

Diş sorunları sadece ağız sağlığını değil, genel sağlığı da etkilemektedir. Bu nedenle diş hastalıkları, tespit edildikleri ilk andan itibaren en kısa sürede tedavi edilmelidir.

Diş Teli Takanlar İçin Ağız Bakım Önerileri

Ortodonti tedavisi boyunca ağız, diş ve diş teli bakımına son derece özen gösterilmelidir. Ağız, diş ve diş teli temizliği, ileride meydana gelebilecek her türlü diş eti iltihaplanmalarına, diş çürüklerine ve ağız kokusu gibi problemlerin önlenmesine yardımcı olur.

Doğala En Yakın Diş Kaplaması 'Zirkonyum' Hakkında Merak Edilenler

Ayrık diş yapısı, kişilerde estetik görünümü etkilemesinin yanı sıra psikolojiyi de olumsuz yönde etkiler. Doğuştan veya sonradan meydana gelen estetik kaygıların yaşandığı durumlarda zirkonyum uygulaması ideal bir çözümdür.

Kimler Implant Tedavisi Yaptırabilir, Kimler Yaptıramaz?

Ağız ve diş tedavilerinin en popüler tekniklerinden olan implant uygulaması, tek diş kaybı, birden fazla diş ve bütün dişlerin eksikliği gibi durumlarda tercih edilir. Çene kemiğine uygulanan implant, titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir.

Porselen Diş

Estetik diş hekimliğinde kullanılan en popüler tedavi yöntemi metalsiz porselen kaplamalardır. Toplumdaki estetik beklentiler ve bonding uygulamalarındaki ilerlemeler metalsiz porselenlerin yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Kanal Tedavisi Nasıl Yapılır ve Ne Kadar Sürer?

Kanal tedavisi, hastaya anestezi uygulanarak yapılır. Öncelikle amaç dişteki çürüğün temizlenmesidir. Sonrasında diş içine kavite açılır ve pulpaya ulaşılır. Özel aletlerin desteğiyle bakteriler temizlenir ve dezenfekte işlemi uygulanır.

Porselen Diş Kaplama

Aşırı madde kaybına uğramış veya herhangi bir nedenden dolayı kaybedilen dişlerde, çiğneme bozukluklarında, çene kapama problemlerinde ya da konuşma bozukluklarında tercih edilen hem tek hem de bütün çene kemiğine yapılabilen protez uygulamalardır.

Pekiştirme Tedavisi ve Retainer'lar Hakkında Merak Edilenler

Retainer; ortodonti tedavisi bitiminde düzelen dişlerinizin eski durumuna dönmemesi için uygulanırlar. Diğer adıyla pekiştirme tedavisidir.

Implant Hakkında En Sık Sorulan Sorular

Diş implantları; çeşitli nedenlerle kaybedilmiş dişleri yerine koymak için çene kemiğine yerleştirilen, doğal bir diş gibi görünen ve hissettiren, titanyumdan üretilmiş yapay diş köklerinin genel adıdır.

Ortodonti Tedavilerine Yaş Sınırı

Ortodonti tedavisi her yaştaki bireye uygulanabilen; çene, ağız ve diş yapısı ile ilgili tüm bozuklukların değerlendirildiği bilim dalıdır.

Diş Gıcırdatma Tedavisi

Diş gıcırdatma, geceleri uyku sırasında dişlerin bilinçsiz şekilde sıkılmasıdır. Diş gıcırdatma tedavisi nasıl yapılır?

Kanal Tedavisine İhtiyacınız Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Sıcak ve soğuğa karşı hassasiyet, çiğnerken oluşan ağrı veya besinleri rahat çiğneyememe, kendi kendine özellikle de geceleri başlayan ağrı, dişin renk değiştirmesi, dişe yakın gölgedeki lenf düğümlerindeki ağrı ya da elle hissedilir derecedeki şişlik gibi sorunlar kanal tedavisine ihtiyacınız olduğunu gösteren belirtiler arasındadır.

Genel Anestezi - Sedasyon

Korkusuz bir şekilde tedavi olmak artık çok kolay! Genel anestezi, bilinç halinin ilaçlar yardımı ile ortadan kaldırıldığı ve tüm vücudun anestezi etkisinde olduğu yöntemidir.

Lazer Uygulaması ile Diş Tedavileri

20 yılı aşkın bir süredir çeşitli diş tedavilerinde kullanılan lazerin Türkiye’deki kullanımı son yıllarda gitgide artmıştır. Lazer uygulaması ile hem yumuşak doku hem de sert doku işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

Ortodonti Tedavisi Boyunca ve Sonrasında Ağız Hijyeni

Ortodonti tedavisi sırasında ağız ve diş sağlığını korumak önemli bir görevdir. Ortodontistinizin önerdiği diş fırçası ve ara yüz fırçası ile günde en az iki defa dişleri özenle fırçalamak gereklidir.

Diş Hassasiyeti

Yaygın bir diş problemi olan dentin hassasiyeti ya da diş hassasiyeti, diş eti çekilmesi ve diş minesi aşınması gibi nedenlerden dolayı zamanla gelişen bir durumdur. Çoğunlukla 20 - 50 yaş arasındaki bireylerde görülür.

İmplant Nedir?

İmplant, eksik olan dişlerin yerine yapılan, çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek oluşturması amacıyla uygulanan yapay diş kökleridir.

Diş beyazlatma Hakkında Merak Ettikleriniz

Dişler zamanla yiyecek, içecek ve sigara tüketimi gibi nedenlerle beyazlıklarını kaybederek renk değiştirebilirler. Bu problemi düzeltmek için diş beyazlatma işlemi uygulanabilir

Çürüksüz Dişler İçin Koruyucu Diş Hekimliği

Her çocuğun sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmasını sağlayan koruyucu diş hekimliği, hem zaman avantajı hem de uygun bir tedavi yaklaşımı sağlamaktadır.

Diş Beyazlatma Hangi Aralıklarla Yapılır?

Dişler zamanla yiyecek, içecek ve sigara tüketimi gibi nedenlerle beyazlıklarını kaybederek renk değiştirebilirler. Diş beyazlatma işlemi son derece kolay, güvenilir, ekonomik ve dişler aşındırılmadığı için daha koruyucu bir uygulama olarak popüler yöntemler arasında yer alır.

Bakırköy Diş Muayene Ücreti 2018

Diş muayenesi, Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde ücretsizdir. Ücretsiz muayene hizmetimizden tüm hastalarımız yararlanabilmektedir.

Diş Bakımında Yapılan 10 Hata

Bir diş fırçasının ömrü ortalama olarak üç aydır. Diş fırçasını belirli aralıklarla değiştirmeniz gerekir. Yıpranan, kıvrılan ve kırılan diş fırçası kılları dişleri iyi şekilde temizleyemez.

Çene Eklem Rahatsızlığı ve Tedavi Yöntemleri

Çene eklemleriniz başınızın her iki yanında kulaklarınızın hemen önünde yer almaktadır. Yemek yerken ve konuşurken çene eklemleriniz hareket ederler. Çenenizi hareket ettirebilmeniz için yüzünüzde çiğneme kaslarınız bulunur.

Çocuklarda Ağız Sağlığı ve Diş Fırçalama Eğitimi

Bebeklerin 6-8 aylık oldukları dönemde ilk dişleri çıkmaya başlar. Ağız ve diş temizleme işlemine bu dönemde başlanmalıdır.

Çocuk Diş Hastanesi

Pedodonti yani diğer adıyla Çocuk Diş Hekimliği 0-14 yaş aralığında yer alan çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını korumanın yanı sıra meydana gelen problemleri tedavi etmeyi amaçlar.

Diş Eti Çekilmesi

Diş eti çekilmesi, her bireyde görülen diş hastalıkların en başında geliyor. Diş eti çekilmesi özellikle düzensiz ve yetersiz beslenme, vitamin ve mineral eksiklikleri, bakım eksiklikleri ya da plak gibi etkenler yüzünden gelişebilir.

Diş Sağlığı Turizmi

Sağlık Turizminde İstanbul’un en iyi diş hastanesi olarak bizleri tercih eden ve yurt dışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimize daha çok implant uygulaması, zirkonyum tedavileri, porselen ve kuron köprü tedavileri, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı konularında hizmet vermektedir.

Kanal Tedavisi İstanbul

Kanal tedavisi dişin pulpası iltihaplanıp zarar gördüğünde uygulanan bir işlemdir. Dişin gördüğü en önemli hasar, çürüyerek işlevini yitirmesidir

Diş eti operasyonu (gingivoplasti)

Diş eti çekilmesi, dişi çevreleyen kemiğin üzerindeki koruyucu dokunun diş taşı ya da kötü yapılmış bir kaplamadan ötürü aşağı doğru erimesi ve diş etinin aşağıya doğru inmesi durumudur.

Genel anestezi ile diş tedavisi

Genel anestezi sayesinde çürük dişlerin tedavisinden diğer tüm koruyucu uygulamalara kadar her işlem tek bir seansta yapılabiliyor.

Kanal tedavisi nasıl yapılır ne kadar sürer?

Endodonti branşı altında uygulanan kanal tedavisi, dişin kuronunda yer alan pulpa odası ve kökü içerisindeki pulpa kanallarının hedef alındığı bir uygulamadır.

Yirmi yaş dişlerinin çekilme sebepleri nelerdir?

Genellikle yirmili yaşlarda süren bu dişler çoğu zaman çenedeki yer darlığı, sürme pozisyonundaki sapma veya ilgili bölgedeki kemik yoğunluğu gibi sebeplerle kısmen sürmekte veya çene kemiği içinde gömülü kalmaktadır.

İstanbul'un En İyi Diş Hastanesi

İstanbul’un en iyi diş hastanesi olmayı misyon edinen Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığının birçok önemli alanında hizmet vermektedir.

Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum Kaplama; Doku dostu Zirkonyum estetik, sağlamlık ve doğallık gibi konularda en yüksek kaliteye sahip bir alaşım olduğu için diş hekimleri tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Ağız Kokusu Neden Olur, Nasıl Tedavi Edilir?

Ağız kokusu, ağızda bulunan bakteriler nedeniyle meydana gelen ve sosyal hayatı da etkileyen can sıkıcı bir problemdir.

Diş Gıcırdatması ve Diş Sıkması (Bruksizm)

Günlük hayatta yaşanılan her problemle birlikte stres kaçınılmaz bir gerçektir. Stres, her kişide farklı reaksiyonlara neden olabilir.

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi acıtır mı? Kanal tedavisi ne kadar sürer ? Kanal tedavisi nasıl yapılır? Kanal tedavisi süresi? Kanal tedavisi yapılırken ağrı hisseder miyim?Kanal tedavisini kim yapar?

Diş Eti Hastalıkları ve Tedavisi

Erken yaşta erken yaşta diş kaybına neden olan diş eti hastalıkları, kişilerde ciddi sağlık sorunlarına neden oluyor.

Doğru Kanal Tedavisi Kurtarır

Dişin kök kanallarındaki sinirler, iltihaplanmış veya canlılığını sürdüremeyecek derecedeyse kanal tedavisi gerekir.

Yirmi Yaş Dişleri Hangi Durumda Çekilmelidir?

Yirmi yaş dişlerinin sürmesi için ağızda yeterli boşluk olmadığı zaman ağızda çeşitli sorunlar ortaya çıkar.

Porselen Diş Kaplama Nedir, Kimlere Uygulanır?

Porselen diş kaplama, porselenden elde edilen ve orijinal diş yüzeyini kaplamak üzere üretilen bir diş kaplama tekniğidir. Porselen diş, dişlerde meydana gelen estetik kaygıları gidermek ve kişilere daha kaliteli gülüş elde etmelerini sağlamak için gerçekleştirilen, dişlerin üst kısımlarına yerleştirilen porselen yapraklardan oluşan bir tedavi yöntemidir.

Dental Implant Uygulaması Hangi Durumlarda Yapılır?

Ağzında diş eksikliği bulunan kişiler, estetik açıdan olumsuz bir görünümün yanı sıra işlevsel olarak çiğneme gibi fonksiyonları da yerine getiremezler. Diş eksikliğinden dolayı ağız kapanışı da değişir ve çene ekleminde büyük sorunları meydana getirebilir. Psikolojik açıdan özgüven eksikliği yaşanmasına neden olur.

Gizlenmiş Tellerle Özgür Gülüşler

“Mükemmel bir gülüş” kişinin yüz simetrisini düzelttiği gibi genel görünüşünün iyileştirilmesinde de etkilidir. Hastalar düzgün dişlere ve mükemmel bir gülüşe sahip olmak istemelerine rağmen çoğu zaman sonuca ulaşmalarını sağlayacak olan telleri, estetik kaygılarından dolayı taktırmak istemezler. Estetik kaygıları yüksek olan hasta grupları için geleneksel braketlere en iyi alternatif lingual braketlerdir.

Aralıklı Diş

Aralıklı diş veya ayrık diş olarak bilinen Diastema, kişide bazı olumsuz etkilere neden olur. Günümüzde ağız ve diş sağlığındaki teknolojik gelişmeler sayesinde ayrık dişler oldukça kolay şekilde tedavi edilebilir.

En İyi Diş Hastanesi

En iyi diş hastanesi arayan bir hasta için öncelikli kriter, alacağı hizmetten duyacağı memnuniyettir. Hastayı ağız ve diş tedavisi için doğru yönlendiren diş kliniği her zaman hastaların öncelikli tercihidir.

Diş Çekimi Fiyatları 2018

Diş çektirmek isteyen birçok hastanın en çok merak ettiği konu diş çekim fiyatlarıdır. Ağız ve diş tedavilerinde dişi çekmek yerine dişi tedavi etmek ve ağızda tutmak hedeflenir.

Diş Eti Hastalıkları Nelerdir? Nasıl Anlaşılır?

Diş eti hastalıklarının en temel belirtisi diş etlerinde kanamaların olmasıdır. Sağlıklı olan bir diş etinde kanama olmaz. Diş etinde şişme veya kızarma meydana geliyorsa diş etiniz sağlıksız olabilir

İmplant Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dişsizlik problemi yaşayanlar ve çenede kemik sorunu olanlar için en trend uygulama dental implant… Kaliteli malzeme ve iyi bir diş hekimi ile yapılmış implant uygulaması tıpkı kendi dişiniz kadar doğal sonuçlar veriyor. Doğru bir şekilde uygulandığında ömür boyu ağızda kalabiliyor.

Diş Taşı Temizliği Hakkında Merak Ettikleriniz

Diş taşı dişlerin en sevimsiz düşmanlarıdır. Dişler fırçalanmadığında besinler tükrükteki minerallerle birleşerek bir süre sonra dişlerde birikir ve diş etleri etrafında kireç tabakası meydana getirirler. Biriken besin artıkları ile birlikte diş taşı adı verilen tartarlar oluşur ve temizlenmediğinde dişlere kaybetmeye kadar gider.

Ortodonti Tedavisine Ne Zaman Başlanmalıdır?

Ortodontik tedaviye ne zaman başlanmalı? sorusu her ebeveynin merak ettiği konuların başında gelir. Bazı çocuklarda ortodontik sorunlar erken yaşta ortaya çıkabilir. Anne ve babalar ise ortodonti tedavisine ne zaman başlanması gerektiği konusunda kararsızlık yaşayabilirler.

Türkiye Diş Tedavisi

Türkiye diş tedavisi son yıllarda önemli ölçüde popülerlik kazandı. Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika ve İngiltere’nin yanı sıra Amerika ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara Türkiye’de çok özel avantajlar sunulmaya başlandı.

Diş Teli Takanlar İçin Ağız Bakım Önerileri

Ortodonti tedavisi boyunca ağız, diş ve diş teli bakımına son derece özen gösterilmelidir. Ağız, diş ve diş teli temizliği, ileride meydana gelebilecek her türlü diş eti iltihaplanmalarına, diş çürüklerine ve ağız kokusu gibi problemlerin önlenmesine yardımcı olur.

Doğala En Yakın Diş Kaplaması 'Zirkonyum' Hakkında Merak Edilenler

Ayrık diş yapısı, kişilerde estetik görünümü etkilemesinin yanı sıra psikolojiyi de olumsuz yönde etkiler. Doğuştan veya sonradan meydana gelen estetik kaygıların yaşandığı durumlarda zirkonyum uygulaması ideal bir çözümdür.

Porselen Diş

Estetik diş hekimliğinde kullanılan en popüler tedavi yöntemi metalsiz porselen kaplamalardır. Toplumdaki estetik beklentiler ve bonding uygulamalarındaki ilerlemeler metalsiz porselenlerin yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Porselen Diş Kaplama

Aşırı madde kaybına uğramış veya herhangi bir nedenden dolayı kaybedilen dişlerde, çiğneme bozukluklarında, çene kapama problemlerinde ya da konuşma bozukluklarında tercih edilen hem tek hem de bütün çene kemiğine yapılabilen protez uygulamalardır.

Pekiştirme Tedavisi ve Retainer'lar Hakkında Merak Edilenler

Retainer; ortodonti tedavisi bitiminde düzelen dişlerinizin eski durumuna dönmemesi için uygulanırlar. Diğer adıyla pekiştirme tedavisidir.

Implant Hakkında En Sık Sorulan Sorular

Diş implantları; çeşitli nedenlerle kaybedilmiş dişleri yerine koymak için çene kemiğine yerleştirilen, doğal bir diş gibi görünen ve hissettiren, titanyumdan üretilmiş yapay diş köklerinin genel adıdır.

Ortodonti Tedavilerine Yaş Sınırı

Ortodonti tedavisi her yaştaki bireye uygulanabilen; çene, ağız ve diş yapısı ile ilgili tüm bozuklukların değerlendirildiği bilim dalıdır.

Diş beyazlatma Hakkında Merak Ettikleriniz

Dişler zamanla yiyecek, içecek ve sigara tüketimi gibi nedenlerle beyazlıklarını kaybederek renk değiştirebilirler. Bu problemi düzeltmek için diş beyazlatma işlemi uygulanabilir

Kırılan Porselenlere Elvada

Monolitik zirkonyum bir çeşit monoblok (yekpare) zirkonyumdur. Bu zirkonyum üzerine porselen konmadan ama sanki porselen varmışçasına renklendirilip, makyajlanıp son derece doğal ve estetik görünümlü çok yüksek kırılma dayanımı olan kuronlar üretilebiliyor.

Çürüksüz Dişler İçin Koruyucu Diş Hekimliği

Her çocuğun sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmasını sağlayan koruyucu diş hekimliği, hem zaman avantajı hem de uygun bir tedavi yaklaşımı sağlamaktadır.

Diş Beyazlatma Hangi Aralıklarla Yapılır?

Dişler zamanla yiyecek, içecek ve sigara tüketimi gibi nedenlerle beyazlıklarını kaybederek renk değiştirebilirler. Diş beyazlatma işlemi son derece kolay, güvenilir, ekonomik ve dişler aşındırılmadığı için daha koruyucu bir uygulama olarak popüler yöntemler arasında yer alır.

Çocuk Diş Hastanesi

Pedodonti yani diğer adıyla Çocuk Diş Hekimliği 0-14 yaş aralığında yer alan çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını korumanın yanı sıra meydana gelen problemleri tedavi etmeyi amaçlar.

Diş Sağlığı Turizmi

Sağlık Turizminde İstanbul’un en iyi diş hastanesi olarak bizleri tercih eden ve yurt dışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimize daha çok implant uygulaması, zirkonyum tedavileri, porselen ve kuron köprü tedavileri, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı konularında hizmet vermektedir.

Diş eti operasyonu (gingivoplasti)

Diş eti çekilmesi, dişi çevreleyen kemiğin üzerindeki koruyucu dokunun diş taşı ya da kötü yapılmış bir kaplamadan ötürü aşağı doğru erimesi ve diş etinin aşağıya doğru inmesi durumudur.

İstanbul'un En İyi Diş Hastanesi

İstanbul’un en iyi diş hastanesi olmayı misyon edinen Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığının birçok önemli alanında hizmet vermektedir.

Empress Diş / Empress Kaplama Nedir?

Protez uygulamalarında kullanılan estetik materyallerdir. Işığı daha iyi geçirmesi ve içeriğinde metal olmamasından ötürü diş hekimliğinde sıklıkla tercih edilen bir uygulamalardır.

Zirkonyum Diş

İleri düzeydeki diş rengi problemi yaşayanlarda zirkonyum tedavisi uygulanabileceği gibi ayrık dişler, kesilmiş dişler, metal destekli köprü veya kaplama olan, kırık dişlerin düzeltilmesinde de uygulanır.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma (Bleaching), çeşitli nedenlerden ötürü renklenmiş olan dentin tabakasının beyazlatma jelleri ile giderilmesidir.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, diş ve diş etleri üzerine yapılan çeşitli uygulamalarla kaybedilmiş veya ihtiyaç duyulan estetik görüntüyü kazandıran branştır.

Porselen Diş Kaplama Nedir, Kimlere Uygulanır?

Porselen diş kaplama, porselenden elde edilen ve orijinal diş yüzeyini kaplamak üzere üretilen bir diş kaplama tekniğidir. Porselen diş, dişlerde meydana gelen estetik kaygıları gidermek ve kişilere daha kaliteli gülüş elde etmelerini sağlamak için gerçekleştirilen, dişlerin üst kısımlarına yerleştirilen porselen yapraklardan oluşan bir tedavi yöntemidir.

Dental Implant Uygulaması Hangi Durumlarda Yapılır?

Ağzında diş eksikliği bulunan kişiler, estetik açıdan olumsuz bir görünümün yanı sıra işlevsel olarak çiğneme gibi fonksiyonları da yerine getiremezler. Diş eksikliğinden dolayı ağız kapanışı da değişir ve çene ekleminde büyük sorunları meydana getirebilir. Psikolojik açıdan özgüven eksikliği yaşanmasına neden olur.

Çene Kemiği Tedavisi ve Sonrası

Ağız bakımı eğer gerektiği gibi uygulanmazsa, diş etlerinde kanamayla birlikte iltihap meydana gelir. Basit gibi görünen dişeti iltihabı, tedavi edilmediği takdirde dişlerin etrafını saran kemik dokusunu etkiler. Zamanla çene kemiğinin şekil değiştirmesine neden olur ve günden güne erimesine yol açar.

Gizlenmiş Tellerle Özgür Gülüşler

“Mükemmel bir gülüş” kişinin yüz simetrisini düzelttiği gibi genel görünüşünün iyileştirilmesinde de etkilidir. Hastalar düzgün dişlere ve mükemmel bir gülüşe sahip olmak istemelerine rağmen çoğu zaman sonuca ulaşmalarını sağlayacak olan telleri, estetik kaygılarından dolayı taktırmak istemezler. Estetik kaygıları yüksek olan hasta grupları için geleneksel braketlere en iyi alternatif lingual braketlerdir.

Aralıklı Diş

Aralıklı diş veya ayrık diş olarak bilinen Diastema, kişide bazı olumsuz etkilere neden olur. Günümüzde ağız ve diş sağlığındaki teknolojik gelişmeler sayesinde ayrık dişler oldukça kolay şekilde tedavi edilebilir.

En İyi Diş Hastanesi

En iyi diş hastanesi arayan bir hasta için öncelikli kriter, alacağı hizmetten duyacağı memnuniyettir. Hastayı ağız ve diş tedavisi için doğru yönlendiren diş kliniği her zaman hastaların öncelikli tercihidir.

Diş Çekimi Fiyatları 2018

Diş çektirmek isteyen birçok hastanın en çok merak ettiği konu diş çekim fiyatlarıdır. Ağız ve diş tedavilerinde dişi çekmek yerine dişi tedavi etmek ve ağızda tutmak hedeflenir.

Diş Eti Hastalıkları Nelerdir? Nasıl Anlaşılır?

Diş eti hastalıklarının en temel belirtisi diş etlerinde kanamaların olmasıdır. Sağlıklı olan bir diş etinde kanama olmaz. Diş etinde şişme veya kızarma meydana geliyorsa diş etiniz sağlıksız olabilir

İmplant Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dişsizlik problemi yaşayanlar ve çenede kemik sorunu olanlar için en trend uygulama dental implant… Kaliteli malzeme ve iyi bir diş hekimi ile yapılmış implant uygulaması tıpkı kendi dişiniz kadar doğal sonuçlar veriyor. Doğru bir şekilde uygulandığında ömür boyu ağızda kalabiliyor.

Diş Taşı Temizliği Hakkında Merak Ettikleriniz

Diş taşı dişlerin en sevimsiz düşmanlarıdır. Dişler fırçalanmadığında besinler tükrükteki minerallerle birleşerek bir süre sonra dişlerde birikir ve diş etleri etrafında kireç tabakası meydana getirirler. Biriken besin artıkları ile birlikte diş taşı adı verilen tartarlar oluşur ve temizlenmediğinde dişlere kaybetmeye kadar gider.

Ortodonti Tedavisine Ne Zaman Başlanmalıdır?

Ortodontik tedaviye ne zaman başlanmalı? sorusu her ebeveynin merak ettiği konuların başında gelir. Bazı çocuklarda ortodontik sorunlar erken yaşta ortaya çıkabilir. Anne ve babalar ise ortodonti tedavisine ne zaman başlanması gerektiği konusunda kararsızlık yaşayabilirler.

Türkiye Diş Tedavisi

Türkiye diş tedavisi son yıllarda önemli ölçüde popülerlik kazandı. Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika ve İngiltere’nin yanı sıra Amerika ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara Türkiye’de çok özel avantajlar sunulmaya başlandı.

Bilinçli Sedasyon ile Korkusuz Tedavi

Diş sorunları sadece ağız sağlığını değil, genel sağlığı da etkilemektedir. Bu nedenle diş hastalıkları, tespit edildikleri ilk andan itibaren en kısa sürede tedavi edilmelidir.

Diş Teli Takanlar İçin Ağız Bakım Önerileri

Ortodonti tedavisi boyunca ağız, diş ve diş teli bakımına son derece özen gösterilmelidir. Ağız, diş ve diş teli temizliği, ileride meydana gelebilecek her türlü diş eti iltihaplanmalarına, diş çürüklerine ve ağız kokusu gibi problemlerin önlenmesine yardımcı olur.

Doğala En Yakın Diş Kaplaması 'Zirkonyum' Hakkında Merak Edilenler

Ayrık diş yapısı, kişilerde estetik görünümü etkilemesinin yanı sıra psikolojiyi de olumsuz yönde etkiler. Doğuştan veya sonradan meydana gelen estetik kaygıların yaşandığı durumlarda zirkonyum uygulaması ideal bir çözümdür.

Kimler Implant Tedavisi Yaptırabilir, Kimler Yaptıramaz?

Ağız ve diş tedavilerinin en popüler tekniklerinden olan implant uygulaması, tek diş kaybı, birden fazla diş ve bütün dişlerin eksikliği gibi durumlarda tercih edilir. Çene kemiğine uygulanan implant, titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir.

Porselen Diş

Estetik diş hekimliğinde kullanılan en popüler tedavi yöntemi metalsiz porselen kaplamalardır. Toplumdaki estetik beklentiler ve bonding uygulamalarındaki ilerlemeler metalsiz porselenlerin yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Kanal Tedavisi Nasıl Yapılır ve Ne Kadar Sürer?

Kanal tedavisi, hastaya anestezi uygulanarak yapılır. Öncelikle amaç dişteki çürüğün temizlenmesidir. Sonrasında diş içine kavite açılır ve pulpaya ulaşılır. Özel aletlerin desteğiyle bakteriler temizlenir ve dezenfekte işlemi uygulanır.

Porselen Diş Kaplama

Aşırı madde kaybına uğramış veya herhangi bir nedenden dolayı kaybedilen dişlerde, çiğneme bozukluklarında, çene kapama problemlerinde ya da konuşma bozukluklarında tercih edilen hem tek hem de bütün çene kemiğine yapılabilen protez uygulamalardır.

Pekiştirme Tedavisi ve Retainer'lar Hakkında Merak Edilenler

Retainer; ortodonti tedavisi bitiminde düzelen dişlerinizin eski durumuna dönmemesi için uygulanırlar. Diğer adıyla pekiştirme tedavisidir.

Implant Hakkında En Sık Sorulan Sorular

Diş implantları; çeşitli nedenlerle kaybedilmiş dişleri yerine koymak için çene kemiğine yerleştirilen, doğal bir diş gibi görünen ve hissettiren, titanyumdan üretilmiş yapay diş köklerinin genel adıdır.

Ortodonti Tedavilerine Yaş Sınırı

Ortodonti tedavisi her yaştaki bireye uygulanabilen; çene, ağız ve diş yapısı ile ilgili tüm bozuklukların değerlendirildiği bilim dalıdır.

Ortodonti Tedavisi Boyunca ve Sonrasında Ağız Hijyeni

Ortodonti tedavisi sırasında ağız ve diş sağlığını korumak önemli bir görevdir. Ortodontistinizin önerdiği diş fırçası ve ara yüz fırçası ile günde en az iki defa dişleri özenle fırçalamak gereklidir.

Diş Hassasiyeti

Yaygın bir diş problemi olan dentin hassasiyeti ya da diş hassasiyeti, diş eti çekilmesi ve diş minesi aşınması gibi nedenlerden dolayı zamanla gelişen bir durumdur. Çoğunlukla 20 - 50 yaş arasındaki bireylerde görülür.

Diş beyazlatma Hakkında Merak Ettikleriniz

Dişler zamanla yiyecek, içecek ve sigara tüketimi gibi nedenlerle beyazlıklarını kaybederek renk değiştirebilirler. Bu problemi düzeltmek için diş beyazlatma işlemi uygulanabilir

İmplant Yaptıranlar Diş Teli Takabilir Mi?

Önceden implant yaptıranlar sonrasında diş teli takabilir. Fakat daha başarılı sonuç alınabilmesi için ortodontik tedavinin ilk önce yapılması gerekir.

Çocuk Diş Hastanesi

Pedodonti yani diğer adıyla Çocuk Diş Hekimliği 0-14 yaş aralığında yer alan çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını korumanın yanı sıra meydana gelen problemleri tedavi etmeyi amaçlar.

Diş Sağlığı Turizmi

Sağlık Turizminde İstanbul’un en iyi diş hastanesi olarak bizleri tercih eden ve yurt dışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimize daha çok implant uygulaması, zirkonyum tedavileri, porselen ve kuron köprü tedavileri, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı konularında hizmet vermektedir.

İstanbul'un En İyi Diş Hastanesi

İstanbul’un en iyi diş hastanesi olmayı misyon edinen Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığının birçok önemli alanında hizmet vermektedir.

Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum Kaplama; Doku dostu Zirkonyum estetik, sağlamlık ve doğallık gibi konularda en yüksek kaliteye sahip bir alaşım olduğu için diş hekimleri tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi acıtır mı? Kanal tedavisi ne kadar sürer ? Kanal tedavisi nasıl yapılır? Kanal tedavisi süresi? Kanal tedavisi yapılırken ağrı hisseder miyim?Kanal tedavisini kim yapar?

Ortodontik Tedavi Sonrası Dişler Bozulur Mu?

Ortodonti tedavisi ile düzelen dişler, pekiştirme tedavisi yapılmadığı takdirde eski haline dönebilir ve konumlarında bozulmalar olabilir.

HİZMETLERİMİZ
BAKIRKÖY VE BAĞDAT CADDESİ DİŞ KLİNİKLERİMİZDEKİ HİZMETLERİMİZ

Implant
Dental implant, çeşitli nedenlerle kaybedilen ya da eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen, doğal bir diş gibi görünen ve genelde titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir.
06 Mart 2018 Detaylı İncele
Çene Cerrahisi
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi; ağız içerisinde yer alan yanak, damak, dil ve dudak gibi yumuşak veya sert dokuların patolojilerinin tedavi edildiği diş hekimliği dalıdır.
06 Mart 2018 Detaylı İncele
Ortodonti
Ortodonti, alt ve üst çenenin yanı sıra çapraşık dişlerin uyumunu teşhis ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği branşının uzmanlık dalıdır.
06 Mart 2018 Detaylı İncele
HIZLI RANDEVU

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.