İstanbul’un En İyi Diş Hastanesi

Dentadent Bakırköy diş hastanesi, en iyi diş kliniği, diş hastanesi, en iyi endodontist,İstanbul’un en iyi diş hastanesi Dentadent, sizleri her zaman özgüvenle gülümsetebilmek ve gülüşünüzün kalıcı olması için Bağdat Caddesi ve Bakırköy şubelerinde kaliteyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bakırköy’ün en iyi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olan Dentadent; çene-eklem rahatsızlıkları, diş çürükleri, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, zirkonyum diş kaplama, diş dolgusu, kanal tedavisi, dental implant uygulamaları, protez ve gülüş tasarımı gibi birçok konuda tedavi hizmeti sunuyor. Engelli hastaların diş tedavileri, dişçiden korkan çocuk hastaların diş tedavileri de genel anestezi altında başarıyla gerçekleştiriyor.

Bağdat Caddesi ve Bakırköy şubeleriyle İstanbul’un en iyi diş hastanesi olan Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; on sekiz tedavi odası, ameliyathanesi, hasta gözlem odası, görüntüleme merkezi, çocuk bekleme ve oyun alanıyla da konforlu bir ortam sağlıyor.

Ağız ve diş sağlığının sürekli korunması açısından erken teşhisin önemli olduğu ve yılda en az iki kez diş hekimine muayene olunması gerektiği unutulmamalıdır.

Bakırköy ve Bağdat Caddesi’nde gülüşlerinize sağlık katmaya devam eden Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, tüm hastalarımız için hem ulaşılabilir hem de en güvenilir sağlık hizmetini sunuyor. Hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında ağız ve diş sağlığı problemi yaşayan tüm hastalara sağlıklı gülüşler dağıtmaya devam ediyor.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; hafta içi çalışanlar, hafta sonu diş ağrısına yakalananlar ve işlerinden dişlerine vakit ayıramayanlar için haftanın 7 günü 23:00’a kadar açıktır. Randevu almak, ağız ve diş sağlığınız ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için Türkiye’nin en iyi uzman hekimlerinden oluşan kadromuza ulaşabilirsiniz.

HIZLI RANDEVU Dentadent Whatsapp

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.