DR. DT. SONER ŞİŞMANOĞLU
RESTORATİF TEDAVİ HEKİMİ

DR. DT. SONER ŞİŞMANOĞLU

Diş Hekimi Soner ŞİŞMANOĞLU, ilk ve orta öğretimini Kırklareli’nde tamamlayarak İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden (ÇAPA) “Protez Kullanan Hastalarda Ağız Sağlığı” başlıklı bitirme tezi ile mezun olmuştur.

Vakit kaybetmeden İstanbul Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktora programına başlamıştır.

Gülüş tasarımı (Digital Smile Design), estetik diş hekimliği uygulamaları, dişlerin sadece ön yüzeyine uygulanan ve dişlerde daha güzel bir görünüm elde edilmesini sağlayan porselen lamina uygulamaları, dişlere zarar vermeden dişlerin aralıklarının kapatılmasını sağlayan bonding uygulamaları ve diş beyazlatma uygulamaları gibi estetik tedavi yaklaşımları konusunda uzmandır.

Estetik Diş Hekimleri Akademisi Derneği (EDAD) üyesi olan ŞİŞMANOĞLU’nun mesleki ilgi alanı Estetik Diş Hekimliği’dir. Alanıyla ilgili ulusal ve uluslararası hakemli akademik dergilerde birçok yayını bulunmaktadır.

Diş Hekimimiz Soner ŞİŞMANOĞLU alanındaki gelişmeleri yakinen takip etmekte, gerçekleştirilen birçok kongre ve sempozyuma katılmaktadır.

HIZLI RANDEVU Dentadent Whatsapp

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.