10 NUMARA SAĞLIK & YAŞAM DERGİSİ

Sağlık, magazin, yaşam, kültür, sanat ile ilgili bir çok konuda içerik barındıran 10 Numara By Dentadent dergisi yayın hayatına hızlı bir şekilde başladı. Bir çok konuda bilgilenirken, ünlü sanatçılarla yapılmış röportajları ilgiyle okuyacaksınız. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizden dergimizi istemeyi unutmayın.

10 Numara Sağlık & Yaşam Dergisi’ni okumak için dergi kapak fotografının üzerine tıklayın.

 

En başından bu yana büyük bir heyecan ve sevgiyle başladığımız dergimizin yeni sayısında sizler için derlediğimiz bir çok uzmanın görüşüyle; hayatınıza sağlık, güzellik ve fayda katmak için yeni sayımızla sizlerleyiz. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizden dergimizi istemeyi unutmayın.

10 Numara Sağlık & Yaşam Dergisi’nin 2. sayısını okumak için dergi kapak fotografının üzerine tıklayın.

 

Dergimizin yeni sayısında sizler için derlediğimiz bir çok uzmanın görüşüyle; hayatınıza sağlık, güzellik ve fayda katmak için yeni sayımızla sizlerleyiz. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizden dergimizi istemeyi unutmayın.

10 Numara Sağlık & Yaşam Dergisi’nin 3. sayısını okumak için dergi kapak fotografının üzerine tıklayın.

 

10 Numara Sağlıklı Yaşam Dergimizle tanıştınız mı? 4. sayısı ile yayında, her türlü sağlık ve yaşama dair bilgileri bulabileceğiniz dergimizin her sayısında ayrıca uzman diş hekimlerimizin de bilgilendirici yazılarını okuma fırsatınız olacak.

10 Numara Sağlık & Yaşam Dergisi’nin 4. sayısını okumak için dergi kapak fotografının üzerine tıklayın.

 

10 Numara Sağlık ve Yaşam Dergisi yeni sayısı yayında! Dergimiz yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana sağlıklı bir yaşam sürmeniz için ihtiyacınız olabilecek faydalı bilgileri sizlere ulaştırmaya devam ediyor.

10 Numara Sağlık & Yaşam Dergisi’nin 5. sayısını okumak için dergi kapak fotografının üzerine tıklayın.